Unikasko: Adı Gibi Yeni Nesil Kasko!

Unikasko: Adı Gibi Yeni Nesil Kasko!

UniKasko ile kötü sürprizler uzak dursun, her gününüz olması gerektiği gibi olsun! Güneşli bir Pazar sabahı uyanıyorsunuz. Hava mis! ‘Haydi bugün kahvaltıyı dışarıda yapalım’ diyorsunuz. Uykusunu almış bedeniniz, yumuşacık olmuş sinirlerinizle arabanızı park ettiğiniz noktaya yaklaşıyorsunuz. Aklınızda kahvaltıda yiyeceğiniz sucuklu yumurta ve çıtır ekmekler var. Ama o da ne? O araba sizin arabanız mı? Yok canım olamaz. Dün gece arabayı oraya park ettiğinizde dikiz aynası vardı. Üstelik kaportası da ışıl ışıldı. Yok yahu! Olamaz.

Ama oldu! Çünkü olur. Siz ne kadar dikkatli bir sürücü olursanız olun, dikkatsiz bir sürücü, sizin sokağınızda macera arayan bir trafik canavarı muhakkak bulunur.

Madem çok üzüldünüz, haydi olan biteni geri alalım. Cumartesi akşamı arabanızı o yere park etmekten vazgeçtiniz. Kapınızın önüne, pencerenizden görülebilir bir noktaya park ettiniz. Akşam yemeğine oturmadan önce kontrol ettiniz, akşam yemeğinden sonra kontrol ettiniz, çaylar içilmeden hemen önce, kurabiyeyi yemeden biraz sonra, yatmadan önce, dişlerinizi fırçalarken kontrol ettiniz. Arabanızı sağlam olarak sokağınıza emanet edip uykuya daldınız. Sabah ilk iş cama koştunuz. Oh neyse ki arabanız hala tek parça.

UniKasko ile hem aracınızı hem de keyfinizi koruyun! Tam o anda telefonunuz çalıyor. En yakın arkadaşınız arıyor. Pazar sabahı acilen annesini havaalanına bırakması gerekiyor. Ne demek canım Pazar Pazar rahatsızlık vermek. Tabi ki arabanızı alabilir. "Aşk olsun canım" derken arkadaşınız arabanızı alıp gidiyor. Siz öğlen yemeğine hazırlanırken kapı çalıyor. Karşınızda arkadaşınız! Ama o da ne? Suratında sabahki neşeden eser yok. Annesini memlekete gönderdi diye mi üzgün? Hayır! İsterseniz kafanızı uzatıp pencereden arabanıza bir bakın. Yok canım bu sizin arabanız olamaz! Sabah arkadaşınıza ödünç verdiğinizde arabanızın tamponu vardı. Bunda tampondan eser yok! Hayır! Hayır! Pazar keyfi yapmak isterken böyle bir şey olamaz!

Ama oldu! Çünkü olur. Asla kıramayacağınız arkadaşınız arabanızı ödünç alır, birden radyoda tempolu bir şarkı başlar ve onun içindeki Formula 1 pilotu serbest kalır.

Haydi bunu da başa alalım, ama en başa! Her şeyin, tüm bu kabusların başladığı o ilk ana. Arabanızı aldınız. Kasko yaptırmak konusunda kararsızsınız. Çünkü kasko fiyatları sizi korkutuyor, kasko bedeli konusunda çevrenizdeki her kafadan başka bir ses çıkıyor. Büyükleriniz kendi tecrübeleri ile 5 dakikada kasko hesaplama işleminizi kafadan yapıp, karşınıza devasa rakamlar çıkarıyor. ‘Kasko yaptırmak gereksiz, arabayı dikkatli kullanıver yeter’ diyor. Ama siz bu kez onları dinlemediniz ve UniKasko ile yeni nesil kasko anlayışı ile tanışmayı seçtiniz. UniKasko dünyasına hoş geldiniz!

Özgürlüğün Diğer Adı Yeni Nesil Kasko: Unikasko ile Tanışın! Hemen https://www.unicosigorta.com.tr/unikasko adresine girip kasko sorgulama hizmetine göz atın. Gördüğünüz fiyatlara şaşıp kalacaksınız. Çünkü UniKasko anlatılan hiçbir kasko hizmetine benzemiyor. UniKasko’ya bir kere abone olduktan sonra tıpkı su ve elektrik gibi aylık ödeme yapabilir, kredi kartı limitinizin bloke olmasını engelleyebilirsiniz. Durdur / Başlat özelliği ile kullanmadığınız zaman boş yere para harcamazsınız. Kaskonuzu istediğiniz an iptal edip, istediğiniz an aktif hale getirdikçe kullandıkça ödeyerek tasarruf edersiniz. Çarpma, çarpışma, hırsızlık, yanma, deprem, fırtına, yıldırım gibi genişletilmiş kaskolarda bulunan olmazsa olmaz teminatlara UniKasko ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Eğer daha fazlasını isterseniz, birkaç tık ile kaskonuzun teminatını daha da genişletebilirsiniz.
Üstelik UniKasko’da tüm teminatlar ilk 3 ay sadece 9 TL!
Haydi şimdi her şeyi başa alın, arabanızı, kendinizi ve Pazar günü keyfinizi koruyun!

Yukarı Alt