Konteyner Modelleri

Yaşam alanlarındaki güvenlik ve konforun ön plana çıktığı satılık konteyner modelleri tercihlerinde en önemli unsur ister ev, ister ofis isterse şantiye ortamlarında olsun ürünün sağlayacağı fayda ve memnuniyettir.

Uzun ömürlü yapı sınıfında ileri teknoloji ile üretilen ısıtma ve soğutmada yüksek enerji tasarrufu sağlayan izolasyon özelliği ile Karmod yeni nesil yaşam üniteleri maksimum memnuniyet arayanların önde gelen tercihi. Vidalı sistem yapı özelliği ürünün kolay nakliye ve kurulumla beraber defalarca deforme olmadan farklı alanlarda kullanılabilmesine imkan verir.

Kamod Yeni Nesil yaşam alanların öne çıkan üstün özelliklerinden bir sandwich panel duvar ve çatı panelleridir. Geçmeli özellikteki bu paneller kolay kurulum sağlarken diğer yandan uluslararası standartlarda yüksek ısı izolasyonuna sahiptir.

Zinde mekanları ile şantiye ortamlarında ofisten yatakhaneye tercih edildiği gibi son yıllarda konfor içeren zarif mekanlarıyla konut ihtiyaçlarında konteyner evler de önemli bir alternatif oluşturmaktadır. Yapı modüler özelliği ile ülkemizde bir çok bölgede yapı ruhsatına ihtiyaç duymamaktadır. Demonte sistemin getirdiği avantajla 21 metrekareden başlayan üniteler yan yana veya üç kata kadar çok katlı izolasyonlu olarak montelenerek birleşimli özellikte son derece geniş mekanlar oluşturulabilmektedir.

PVC ısı camlı pencere sistemi, amerikan panel iç kapı sistemleri yapı içinde dıştan yürüyen güvenli elektrik kablo kanalları, mutfağı, temiz ve atık su tesisatı ile her detayıyla kullanıma hazır sevk edilen Karmod yeni nesil yaşam ünitelerinde bir evden beklediğiniz her türlü konfor mevcut.

Ev konteyner fiyatları müşteri tercihlerine göre opsiyonel olarak özel çatı sistemi uygulanmaktadır. Güvenlik için ana giriş kapısı çelik kapı kullanılan konutlarımızda arzu edildiğinde ferforje korkuluk Karmod tarafından projelendirilip monte edilmektedir.

Konuta özel model ve tasarımda son derece ergonomik tasarımların yer aldığı demonte yeni nesil ev modellerimiz için satış ofislerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yukarı Alt