Karmod Kabin

KARMOD KABİN

Kabin ve prefabrik yapı alanında sektörün öncü firması olan Karmod kabin her türlü yeni yaşam alanlarınızın oluşturulmasında sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktadır. Özellikle güvenlik kabini alanında ülkemizde ve dünyanın şimdilik 70 ülkesinde hizmet veren şirketimiz ürettiği ürünlerin montaj işlemlerini de kendisi yapmaktadır.

Dünyanın dört bir yanında yedi kıta üzerinde satışlarını sürdüren ve birçok sosyal tesis ve projelerin oluşturulmasında Karmod ürünleri tercih edilmektedir. Yaptığı işlerle büyük bir referans kitlesine sahip olan şirketimiz dünya çapında tamamladığı 500 büyük proje ile sektörde büyük bir başarıya imza atmış bulunmaktadır.

Şirketimiz ürünlerinin bu denli fazla tutulması ve tercih edilmesinin sahip olduğumuz AR-GE ekibi tarafından geliştirilen mükemmel kalite ve tasarım ürünlerine borçludur. Ürünlerimiz poliüretan madde ile desteklendiği için yılın tamamında dört mevsim kullanıma uygun ürünlerdir. Mükemmel bir yalıtım kalitesine sahip olan ürünlerimiz hem tüm ihtiyaçlarınıza en mükemmel şekilde cevap verecek hem de içerisinde yaşayan insanların sağlıklarını da güvence altına almış olacaktır.

Özel uygulanan tekniklerle yapılan fırınlama ve boyama işlemleriyle hiçbir şekilde boya kokusunun meydana gelmemesi kabin ortamında aranan en büyük özelliklerdendir. Bu bağlamda şirketimiz en kullanılabilir ve sağlıklı güvenlik kabini ve polyester kabin sistemlerini hizmetinize sunmaktadır.

Karmod kabin ihtiyaç duyduğunuz her zaman ve zeminde sizlere yeni yaşam alanlarını en kullanılabilir ve en kaliteli şekli ile sunmaktadır.

Yukarı Alt