ingilizceisgorusmesi.com herkes hayran kalsın!

ingilizceisgorusmesi.com ile herkes size hayran kalsın!


İnsan doğası gereği bilmediği ya da daha önce başarısız olduğu şeylerden korkar. İşte bu sebepledir ki insan ırkı ilk insandan itibaren evrenin bilinmezlerini çözmekle uğraşmıştır. İnsan yarın başına ne geleceğini bilmediği için yarından korkar. Çocukluğumuzu hatırlayalım. Yürümek için gösterdiğimiz onca gayrete rağmen bizi yürüten kişi elimizi bıraktığımız anda kendimizi yere bırakırdık. Bunlar daha önce yaşadığımız başarısız deneyimlerin eseridir. Ya da lise yıllarına dönelim. Sevmediğiniz ve anlamadığınız bir dersin ilk sınavı başarısızlıkla geçmiş. Sizi korkutan birinci sınavdan aldığınız nottan ziyade ikinci sınavın da başarısız geçeceğidir. Duygusal olaylarda da aslında durum çok farklı değil. Daha önce yaşadığınız başarısız bir gönül ilişkisi sizi ileride yaşayacağınız yeni aşklardan korkmaya ve başarısız olur muyum acaba duygusuna sevk eder.

Bu durum çocukken, okulda, aşkta ve hayatımızın her noktasında karşımıza çıkacağı gibi artık hayata atılmamız gerektiğini hissettiğimiz ve iş aramaya başladığmız dönemde de karşımıza çıkar. Daha önce yaşamış olduğunuz bir İngilizce iş görüşmesinde örnek konuşma yoksa, ya da yaşadığınız bir olumsuz ingilizce iş görüşmesi örneği varsa yapacağınız İngilizce mülakatlar sizin için zor geçecektir. Size daha önceki ingilizce mülakatta sorulan ingilizce mülakat püf noktaları ve bu sorulara verdiğiniz yanıtlardan ötürü başarısız geçen bir iş görüşmesi daha sonra yapacağınız görüşme için sizi korkutacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi insan doğası gereği bilmediği ya da başarısız olduğu şeyden korkar.

Ancak insan öğrenmeye açık bir varlıktır. Yaşınız kaç olursa olsun hep bir şeyler öğrenmeye ve öğrendiklerinizi uygulamaya çalışırsınız. İngilizce mülakatlar da öğrenilebilecek ve test edilebilecek bir olaydır. İş görüşmesine girmeden ingilizce mülakatı nasıl yapıp test edeceğim dediğinizi duyar gibiyim. Gelişen teknolojinin sağladığı nimetlerden yararlanan ve sizin de yararlanmanızı sağlayan ingilizceisgorusmesi.com sitesi ve sistemi sayesinde artık ingilizce mülakatlara daha hazırlıklı gidebilirsiniz. Bu sayede bilmediğiniz şeyin yerini uzmanlığa bırakabilirsiniz.

Yukarı Alt