Yeşil Doblo Sorunu

sefaa

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar,
konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim,uyarıldıgımda düzeltebilirim. Ben doblo bir arac almak istiyorum,bir tane buldum 2003 model,rengi ise ceviz yeşili. yani kapali tonda bir yeşil renge sahip arac. sormak istedigim ise şu: bu renk aracın orjinal rengimidir,fabrika cıkısında böylemi cıkar yani? birde bi problem yasatırmı? malum piyasada yeşil renk cok az.

ve arka tampondada renk gri,arabadaki aksesurlarla bütünleştirilmek istenmiş,sizce nasıl?
acil cvp lütfen...
yardımcı olursanız cok sevinirim arkadaslar,bi doblo alip bende sizden olmak istiyorumda ;)

big_14540852_365.jpg

big_14540852_703.jpg

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Renk araca yakışmış gibi ama fazla görülmeyen bi renk olduğu için tercih konusunda genele hitap etmeyebilir

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
sefaa tarafından yazılan metin:
Öncelikle merhabalar,
konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim,uyarıldıgımda düzeltebilirim. Ben doblo bir arac almak istiyorum,bir tane buldum 2003 model,rengi ise ceviz yeşili. yani kapali tonda bir yeşil renge sahip arac. sormak istedigim ise şu: bu renk aracın orjinal rengimidir,fabrika cıkısında böylemi cıkar yani? birde bi problem yasatırmı? malum piyasada yeşil renk cok az.

ve arka tampondada renk gri,arabadaki aksesurlarla bütünleştirilmek istenmiş,sizce nasıl?
acil cvp lütfen...
yardımcı olursanız cok sevinirim arkadaslar,bi doblo alip bende sizden olmak istiyorumda ;)

big_14540852_365.jpg

big_14540852_703.jpg

araba harbi canlı duruyor renk ağır göstermiş aracı..

sefaa

Yeni Üye
düşünceleriniz icin tesekkürler,bi sekilde bi karar vericez artık. ama illa doblò olcak insallah.

safeline

Aktif Üye
renkler tatlar tartışılmaz derlerya yeşil renk arabayı sevmem ama güzel alıcının sevmesine baglı araba güzel duruyor yoksa