yerlimi avrupamı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
vallahi mustafa abi aslındda 7 binliraya ben tofaşı seçerdim çünkü bunun yedek parçası arızası falanda var bunlarıda göz önüne almak lazım ne insanlar var neymiş efendim kuş serisi güvensizmiş o yüzden avrupa arabaa alacqakmış iyi güzelde çoğu farsız aynasız ve bozuk şekilde geziyor hatta bazıları sonunda büyük bir arıza açıyor ve kapının önünde yatıyor çünkü parçaları pahalı ama 9 11 bin arasına hiç düşünmem yapa palio siena palio weekend marea marea weekend alırdım hele marea weekend çok güzel bi araba palio weekend te çok sağlam birde bulabilirsem doblo 1,2 elx ama oda 12 binden başlıyor

bizim 89 kartala geçen bloğa kadar motor söküldü conta değişti temizlendi subap ayarı yapıldı tüm ateşleme elden geçti çoğu şey değişti toplam 155 lira tuttu ama araba ssat gibi oldu a dan zye masraf et 1 bin lirayı geçmez yürüyeni sıfır olur biz mesela bişey taşınacaksa kartalla gidiyoruz her işimizide görüyor maşallah

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
vallahi mustafa abi aslındda 7 binliraya ben tofaşı seçerdim çünkü bunun yedek parçası arızası falanda var bunlarıda göz önüne almak lazım ne insanlar var neymiş efendim kuş serisi güvensizmiş o yüzden avrupa arabaa alacqakmış iyi güzelde çoğu farsız aynasız ve bozuk şekilde geziyor hatta bazıları sonunda büyük bir arıza açıyor ve kapının önünde yatıyor çünkü parçaları pahalı ama 9 11 bin arasına hiç düşünmem yapa palio siena palio weekend marea marea weekend alırdım hele marea weekend çok güzel bi araba palio weekend te çok sağlam birde bulabilirsem doblo 1,2 elx ama oda 12 binden başlıyor

bizim 89 kartala geçen bloğa kadar motor söküldü conta değişti temizlendi subap ayarı yapıldı tüm ateşleme elden geçti çoğu şey değişti toplam 155 lira tuttu ama araba ssat gibi oldu a dan zye masraf et 1 bin lirayı geçmez yürüyeni sıfır olur biz mesela bişey taşınacaksa kartalla gidiyoruz her işimizide görüyor maşallah

eee yıllardır orta direğin aracı kuş serisi idi... ama artık doblo var....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

eee yıllardır orta direğin aracı kuş serisi idi... ama artık doblo var....

evet abi bidede 3 tane ard arda kartal vardı tüm donanımları :D doblolarıda 3 ledik ALLAH a şükür

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
allah kaza bela vermesin kardeşim...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
evet masraf az ama bir 6 ay sonra yine aynı masraf:D

mustafa abi inanırmısın karda özellikle ne işimize yaradı altında lassa kar lastiğide var varya nereler girdik adam jipi ile korkup giremediği yerler kartalla girdik banamısın demedi özellikle millet sağda solda kalmışken biz heryere tırmandık karda iyi off road yaptık ama çok zevkliydi

abi zaten bozulacak bişeyi yokki bizimki 4 binlik bi kartal 4 bine almıştık ama topluçürüğü çarığı yok dobloya yük falan koymıyalım diye aldık ama 9 binden fazla kesinlikle verilmez hemen palio weekende yönelirim

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
toyoto terciğimdir.

GemLikLi

Daimi Üye
Tepki
2
7 bınlıram olsa ŞAHİN S seçerdım toyota fılan ıyı arac tabıkı ama sahın bı baska bas cek patlasın ver gazı yanlasın eski bi 93 model piç motor kullanıcısıyım arkadasımdada 90 model sahın var piç motor :D kus serısı anlatılmaz bısey acayıp gıdıyo ya araba dırek 170i görüyo abart egzos falan lıse cıkıslarında cıldırtıyoruz arabayı :D egzos patlatmalar fılan tofas anlatılmaz yasanır suan 7 mılyarım olsun 96 sahın s bulmaya calısırım ve aldıgım gıbı arabayı basarım 13 teneke jant performans hava fıltresı headers motor kapagı taslayıp dercelı egzantırık taktımı 95 beygır fılan vtec avcısı :D bızım 90 modeli gtiler yiyemıyo :D
buda fotolarımız :D
2urfm.jpg

2urg9.jpg

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizim kuruyemişçide vrdı 97 şahin s araba orjinal 73 binde idi boya değişen yok sıfır gibiydi tık ses yoktu çok güzel bi arabaydı 9 bine sattı ama bence 98 bin verilmez alırım bi marea bakarım keyfime
ama bu kuşlara insanların ayrı bir hayranlığı var ama ne yaparsan yap herşey yakışıyor

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
bizim doblolar kuş serisi ile gerek yakıt gerek konfor yönünden karşılaştırılamaz bile.
ben şahinden inip doblo binince mercedes gibi gelmişti.:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizim doblolar kuş serisi ile gerek yakıt gerek konfor yönünden karşılaştırılamaz bile.
ben şahinden inip doblo binince mercedes gibi gelmişti.:D

tabikide abi onların rakibi spring broadway

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
valla konyada beyaz şahinlerden sıkıntı geldi.
bursa sırf buraya çalışmış.:eek:
nede olsa yancılar şehri konya :D