Doblo Yeni Üye

Kahraman.s

Yeni Üye
Doblo
Adı
Süleyman
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Herkesle selamlar.Degerli Arkadaslar ben ilk defa Fiat markalı araca geçtim.yani araç hakkında bir bilgim yok.2017 Trekking model aracım var.bu sabah ilk defa kontağı bir tık çevirince alarm sesi gibi ses gelmeye başladı.ardindan aracı çalıştırınca ses kesildi.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Herkesle selamlar.Degerli Arkadaslar ben ilk defa Fiat markalı araca geçtim.yani araç hakkında bir bilgim yok.2017 Trekking model aracım var.bu sabah ilk defa kontağı bir tık çevirince alarm sesi gibi ses gelmeye başladı.ardindan aracı çalıştırınca ses kesildi.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Ailemize Hoşgeldiniz HAYIRLI OLSUN RABBİM KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN DOBLONUN TREKKİNG MODELİ 2015 VE 2017 YILLLARI ARASINDA ÜRETİLMİŞTİR VE BENCE DOBLO SERİSİNİN EN FULL EN GÜZEL ARACIDIR
SADECE 120 LİK EKSTRA MOTOR FARKI DIŞINDA 2020 YIL YENİ DOBLO İLE YARIŞ EDER
SORUNUNUZUN VİDEOSUNU ÇEKİP FACEBOOK TEAMDOBLO SAYFAMIZDA PAYLAŞIM YAPARSANIZ SORUNU DAHA KOLAY ÇÖZERİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
#TEAMDOBLOBALİKESİR DEN SELAMLAR

Kahraman.s

Yeni Üye
Doblo
Adı
Süleyman
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Ailemize Hoşgeldiniz HAYIRLI OLSUN RABBİM KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN DOBLONUN TREKKİNG MODELİ 2015 VE 2017 YILLLARI ARASINDA ÜRETİLMİŞTİR VE BENCE DOBLO SERİSİNİN EN FULL EN GÜZEL ARACIDIR
SADECE 120 LİK EKSTRA MOTOR FARKI DIŞINDA 2020 YIL YENİ DOBLO İLE YARIŞ EDER
SORUNUNUZUN VİDEOSUNU ÇEKİP FACEBOOK TEAMDOBLO SAYFAMIZDA PAYLAŞIM YAPARSANIZ SORUNU DAHA KOLAY ÇÖZERİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
#TEAMDOBLOBALİKESİR DEN SELAMLAR
Teşekkürl ederim.Allah herkese kazasiz araç kullanmak nasip etsin inşallah.cevabiniz için teşekkür ederim

Kahraman.s

Yeni Üye
Doblo
Adı
Süleyman
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlar.bu ses emniyet kemeri uyarısı sesi gibi.anahtari ilk konumda iken teknik bir nedenden dolayı kemer uyarısı vermiş olabilir mi ???.arac hareket etmeden uyarı vermez biliyorum ama.yani sensör algılamıs olabilir mi ? acaba.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor