YENI TOURNEO CONNECT DELUX 1.6 95HP SURUS IZLENIMIM

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
@wilyimc
Bence bu kadar fark o paraları etmez, ama buna otomatik kapanan ayna , yan perde hava yastığı birde yeni güvenlik özellikleri gelse o zaman veririm.

Bence bu otomotiv firmaları bilerek böyle yapıyorlar anlaşmalılar, hiç biri tüm özellikleri koymuyor illaki birbirinden eksik bir yan bırakıyorlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Abdullah Abi yeni connect doblodan iyi diyemem ama dobloda connecten iyi diyemem ornek kullanislik ve genislik olarak doblodan iyi ama yol tutus olarak doblo iyi ayni girdigim virajda connect arkadan kaydi doblo cizgisini bozmadi boyle birkac ustunlukleri var

Mustafa Abi doblodaki yan hava yastiklari perde hava yastigi islevinide goruyor acilmis halinide gordum bu ozellik kullanici kitabinda ve donanimda yaziyor

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Aynı işi görmemesi lazım Oğuz, perde hava yastığı başı korumak için, yan hava yastığı karın boşluğu nun olduğu bölgeyi korumak için ncap videolarında da görünüyor zaten.

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
@mustafa2002954

Otomatik kapanan ayna var zaten yeni Connect'de. Ben yeni Doblo'da olmayıp yeni Connect de olan özellikleri yazdım.

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
@doblo vip premio

Bence de bizim senelerdir FİAT'tan beklediğimiz iç kullanışlığı, Ford Connect te yapmış.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
http://www.ford.com.tr/ticari-araclar/tourneo-connect/donanim-tablosu

şimdi donanım tablosunu inceledim tekrardan sanki bazı değişiklikler yapılmış

delux pakette yolcu hava yastığı var deniliyor ama listede yok ve araba üzerinde airbag yazan yerde sadece kabarıklık var airbag yazmıyor ve titaniumda yazıyor 57 bintlye yolcu hava yastığı olmayan araba vermiyorlardır heralde ama bayiler var diyor ve torpidoda bi şişkinlik vardı

listede asr patinaj önleme veya tcs çekiş kontrol sistemi yazmıyor

msr motor tork düzenleyicide görünmüyor

güvenlik donanımında tcs hariç bunlar dobloda standart

ve euroencup testindeki donanımlar Türkiye versiyonlarında yok gibi

ilk gördüğümde titaniumda bunlar vardı acaba yanlışlık mı var?