Yeni Doblo Trekkinglerde Arkada 120 multijet logosu yok mu

Yusuf3405

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ferhat
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhabalar değerli Dobloteam ailesi aranıza yeni katıldım ve aklıma takılan bir konu hakkında değerli bilgilerinize ihtiyaç duymaktayım.

Sorum şu: Yeni çıkan yani 2023 model Fiat Doblo Trekking modellerinde arka kapakta 120 multijet yazısı yani logosu bulun muyor mu?

Yeni trekking model araç araştırıyorum fakat görseller beni şaşırtmakta bazı araçlarda bu 120 multijet yazısı mevcutken bazılarında bulunmuyor bu normal mi yoksa işin içinde bir hile hurda mı var.

Teşekkürler saygılar.

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Bazılarında olmuyor arkadan vurulup kapağın değiştiğini düşünüyorsanız ikinci el alacaksanız ekspertiz diye bir şey var kontrol ettirirsiniz takıldığınız nokta biraz fuzuli ha yazı orada güzel gözüküyor derseniz yazılı olanlara bakarsınız internette bile bir sürü görsel var sıfır araçlarında bile bazılarında var bazılarında yok bu önceki kasalarda da böyle

Yusuf3405

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ferhat
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Öncelikle cevap için teşekkürler.
Bayiden teknik ekibi aradığımda 2023 modellerde bulunmadığını önceki modellerde bulunduğunu belirttiler.
Eğer yazı mevcutsa 2023 ten önce çıkanlardır diye de özellikle belirttiler
Bu arada hitap şeklinize dikkat etmenizi öneririm.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
2023 yılı itibari ile 120 mjet logosu kaldırıldı premio + larda da yazı ortadan sağ köşeye alındı ayrıca şubat ayı itibari ile üretilen doblolarda ön kapılara cumhuriyetimizin 100. Yaşına istinaden 100. Yıl sonsuzluk logosu eklendi bu logo 2023 tüm Fiat modellerinde olacaktır

Yusuf3405

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ferhat
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
2023 yılı itibari ile 120 mjet logosu kaldırıldı premio + larda da yazı ortadan sağ köşeye alındı ayrıca şubat ayı itibari ile üretilen doblolarda ön kapılara cumhuriyetimizin 100. Yaşına istinaden 100. Yıl sonsuzluk logosu eklendi bu logo 2023 tüm Fiat modellerinde olacaktır
Oldukça açıklayıcı cevabınız için çok teşekkür ederim. Aradığımız cevaplar tam olarak buydu hocam.

Bir sorum daha var sıfır araç tesliminde kauçuk ayak paspaları koymuyorlar mı sadece halıfilex olandan mı var yoksa bana mı öyle denk geldi. Aracımda kauçuk paspaslar yoktu maalesef.

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Oldukça açıklayıcı cevabınız için çok teşekkür ederim. Aradığımız cevaplar tam olarak buydu hocam.

Bir sorum daha var sıfır araç tesliminde kauçuk ayak paspaları koymuyorlar mı sadece halıfilex olandan mı var yoksa bana mı öyle denk geldi. Aracımda kauçuk paspaslar yoktu maalesef.

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Evet kavucuk paspas yok sadece taban döşemesi haliflex yakında onuda kaldırırlar ekonomik maliyet bahanesiyle..

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

İsteyin genelde oluyor bayilerde.