YENİ DOBLO BAGAJ KİLİT TESİSAT KABLOSU

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bu akşam arabayı kilitledim kapı açık gibi dörtlüler yanıp yanıp sönmeye başladı kapıları kontrol ettim hepsi kitli tekrar açtım arabayı çalıştırdım bagaj açık uyarısı veriyor tekrar kapadım yine aynı şkilde dörtlüler yanıp yanı söndü ama tüm kapıları kitledi bagaj kilidini kontrol ettim yağladm ama düzelmedi kilitte sorun yok kitliyor ama açık uyarısı veriyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sizce neden olabilir

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bunu bi ara benim araçta yapmıştı, özellikle araç yana eğimli yolda ilerlerken uyarı veriyordu ama kapı kitliydi. Ama bu olduğunda benim bagaj kiliti pislik içindeydi dağ yolunda dedemin odunlarını atmıştık. Temizledim düzeldi.
Sensöre pislik gelince böyle olabiliyor.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
bunu bi ara benim araçta yapmıştı, özellikle araç yana eğimli yolda ilerlerken uyarı veriyordu ama kapı kitliydi. Ama bu olduğunda benim bagaj kiliti pislik içindeydi dağ yolunda dedemin odunlarını atmıştık. Temizledim düzeldi.

hanefi Allah seni bildiği gibi etsin...arabayla odun mu taşıyon yaramaz?

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

abi sorma ya :D benim dede ağaç kesme hastalığı var eli baltalı gezer :D sivastaydık bizde ormanda dedi ben şöyle bi dolanayım sorna telefon etti gel beni al diye, orman yoluna girdim oda ne göreyim, dedem ağacı kesmiş ama ağacı almamış kökünü sökmüş toprağı kazmış 1 metreye 1 metre koca kökü yükledik arkaya :D bel falan kalmadı bende zaten. işte onun tozu pisliği toprağı kilit mekanizmasına kaçmıştı.
Dedim ağacı alalım yok kökü çıra oluyor çam ağacı olduğu için ateş yakmaya birebir dedi :D

yani olay bu zaten 1 kereliğe mahsustu :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hanefi yapılırmı araba o ama doblo işte her işe geliyor

bugün elektirikçiye uğradık bu d3 lerde hastalık dedi bugunlerde geldi bu şikayetten dedi bagaj kapağının kablolarının olduğu boruyu söktü içindeki kablo aç kapa olduğundan kopmuş biraz daha uzun yapsalar kopmaz o kabloda işte nedense tam yapmışlar kabloyu tamir etti lehim falan yaptı düzeldi masraf 40tl tuttu d3 daha ilk defa bi masraf yaptık gerçi çok önemli değil ama o kabloyu uzun yapabilirler

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bununla geçmiş olsun oğuz inşallah daha büyük sıkıntı çıkmasın :)

benim dede odun ağaç gördümmü dayanamaz oğuz napalım yükledik koca kütüğü :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

abi sorma ya :D benim dede ağaç kesme hastalığı var eli baltalı gezer :D sivastaydık bizde ormanda dedi ben şöyle bi dolanayım sorna telefon etti gel beni al diye, orman yoluna girdim oda ne göreyim, dedem ağacı kesmiş ama ağacı almamış kökünü sökmüş toprağı kazmış 1 metreye 1 metre koca kökü yükledik arkaya :D bel falan kalmadı bende zaten. işte onun tozu pisliği toprağı kilit mekanizmasına kaçmıştı.
Dedim ağacı alalım yok kökü çıra oluyor çam ağacı olduğu için ateş yakmaya birebir dedi :D

La bide çıra için çam ağacını mı kestiniz la?Allah hayırlısıyla ıslah etsin sizi.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

teşekkürler

hanefi bir defa bi akraba boya kovası koymak istedi dedim yandık şimti dolu ise kova çünkü döküldü mü kurtluşu yok şakadan dedim dolu ise bizim araba götürmez LLAH tan boş kova imiş içim rahatladı

doblo cargo var iken birdefa ona küçük parçaclara ayrılmış kütük parçaları koymuştuk iki el arabası kadar vardı bir defada kiremit koymuştum mecbur kalıp içim gitmişti ama mecburen gerçi kargoda sıkıntı olmaz ama combi dobloya öğle kirletic şeyler koymam

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

La bide çıra için çam ağacını mı kestiniz la?Allah hayırlısıyla ıslah etsin sizi.
yanlış anlaşılmasın dedem sadece kuru ağaçları keser :D

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

teşekkürler

hanefi bir defa bi akraba boya kovası koymak istedi dedim yandık şimti dolu ise kova çünkü döküldü mü kurtluşu yok şakadan dedim dolu ise bizim araba götürmez LLAH tan boş kova imiş içim rahatladı

doblo cargo var iken birdefa ona küçük parçaclara ayrılmış kütük parçaları koymuştuk iki el arabası kadar vardı bir defada kiremit koymuştum mecbur kalıp içim gitmişti ama mecburen gerçi kargoda sıkıntı olmaz ama combi dobloya öğle kirletic şeyler koymam
pis şeyler genelde bende koymam oğuz, kütüğü sarıp sarmaladım bebek gibi öyle koydum bagaja zaten :) tertemiz hiçbişey dökülmedi. Ama şu varki benimlede yaşayacak değil sonuçta hizmet için var doblolarımız :D geçen samimi bi arkadaşım rica etti evini taşımaya yardım ettim arka koltuk dahil tavana kadar yükledik, sonuçta memnuniyet önemli olan. Maaşallahı var banamısın demedi ama pis yada kokan şeyleri bende asla almam arabaya

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
diyorumya doblo her işe geliyor maşallah

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
doblo her yüke gelir.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
başlığı değiştiriyorum bagaj kilit tesisatı

sorun çözüldü

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
onunla geçmiş olsun inşaallah.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Teşekkürler mehmet abi

zekizz36

Azimli Üye
Doblo
Adı
Zeki çağlayan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Merhaba arkadaşlar benim 2011 doblo da da aynı sorun var. Bagaj kapağının svicinin yerini bulamadım, kapılar kapanmasına rağmen yine de bagaj kapağı açık uyarısı veriyor