Doblo Yeni Doblo Aldım Birkaç Sorum Var

doganemirhan

Yeni Üye
Doblo
Adı
emirhan
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Merhaba, 1.3 90 beygir urban paket 2014 model doblo satın aldık. Aklıma takılan birkaç soru var bunlara cevap verirseniz mutlu olurum.

- Paketimin artı ve eksileri hakkında yani bilmediğimiz özellikleri hakkında bilgi verir misiniz

- Yakıt tüketimi ort. 12 litre gözüküyor doğru yerdenmi bakıyorum bakmıyorsam bu miktarı nasıl düşürebilirim.

- Araçta audiomax ekran var huawei cihazıma bağlanmıyor bunu nasıl çözebilirim

- Şunlara dikkat et dediğiniz neler var

Sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

alikan35

Aktif Üye
Doblo
Adı
ALİ KILIÇ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Adınıza kayıtlı İlk ticari aracınız mı? Trafik sigortası ne çıktı merak ettim. Hayırlı olsun kazasız belasız.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
öncelikle hayırlı olsun hoşgeldiniz

km kaç acaba?
urban orta sınıfta diyebiliriz doluluk açısından
ortalama tüketim çok yüksek. ortalama 6.5-7.5 gibi değerlr oluyor
a trip ve b trip modu var. a modda sıfırlama yapıp denemenizi öneririm?
araçta yığılma boğulma oluyor mu?

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Merhaba, 1.3 90 beygir urban paket 2014 model doblo satın aldık. Aklıma takılan birkaç soru var bunlara cevap verirseniz mutlu olurum.

- Paketimin artı ve eksileri hakkında yani bilmediğimiz özellikleri hakkında bilgi verir misiniz

- Yakıt tüketimi ort. 12 litre gözüküyor doğru yerdenmi bakıyorum bakmıyorsam bu miktarı nasıl düşürebilirim.

- Araçta audiomax ekran var huawei cihazıma bağlanmıyor bunu nasıl çözebilirim

- Şunlara dikkat et dediğiniz neler var

Sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın bende de aynı model araç var. Paketin Premio versiyonundan farkı hız sabitleyici ve far yıkama özelliğinin olmaması araca baktığımda far yıkama için soketlerinin olduğunu gördüm fakat aktif hale getirmedim.Hiz sabitleyici dahil edilebiliyor ihtiyaç halinde yaptirabilirsiniz grupta yapan arkadaşlar var.Yakit tüketimi çok fazla acaba anlık tüketime mi bakıyorsunuz bilmiyorum ama bu çok fazla şehir içi 5-6 uzun yol kullanıma göre 90 üzeri ve yük etkileyen faktörler arasında buna bir baktırmak lazım diye düşünüyorum onun haricinde bakımlarını zamanında yaparsanız uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz telefon uyumu için ise Facebook sayfamızda bununla ilgili paylaşımlar mevcut buradan yardım alabilirsiniz bunlardan başka sormak istediğiniz konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.İyi sürüşler kazasız belasız inşallah.

doganemirhan

Yeni Üye
Doblo
Adı
emirhan
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
öncelikle hayırlı olsun hoşgeldiniz

km kaç acaba?
urban orta sınıfta diyebiliriz doluluk açısından
ortalama tüketim çok yüksek. ortalama 6.5-7.5 gibi değerlr oluyor
a trip ve b trip modu var. a modda sıfırlama yapıp denemenizi öneririm?
araçta yığılma boğulma oluyor mu?
176.xxx binde araç.
Sıfırlama yapmadım nasıl yapılıyor.
Boğulma yok.

doganemirhan

Yeni Üye
Doblo
Adı
emirhan
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın bende de aynı model araç var. Paketin Premio versiyonundan farkı hız sabitleyici ve far yıkama özelliğinin olmaması araca baktığımda far yıkama için soketlerinin olduğunu gördüm fakat aktif hale getirmedim.Hiz sabitleyici dahil edilebiliyor ihtiyaç halinde yaptirabilirsiniz grupta yapan arkadaşlar var.Yakit tüketimi çok fazla acaba anlık tüketime mi bakıyorsunuz bilmiyorum ama bu çok fazla şehir içi 5-6 uzun yol kullanıma göre 90 üzeri ve yük etkileyen faktörler arasında buna bir baktırmak lazım diye düşünüyorum onun haricinde bakımlarını zamanında yaparsanız uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz telefon uyumu için ise Facebook sayfamızda bununla ilgili paylaşımlar mevcut buradan yardım alabilirsiniz bunlardan başka sormak istediğiniz konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.İyi sürüşler kazasız belasız inşallah.
Paylaşımlardan link rica edebilirmiyim.

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo