yazılım güncelleme ve güç beygir artışı

Durum
Konu kapatılmıştır.

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye
merhaba arkadaşlar bugün bir arkadaşla konuştuk konu kafamı kurcaladı mesele şu benim araç 1.3 d2 safeline 2011 araçlarda yazılım güncelleme yapılıyormuş ve bir çok sorun varsa ortadan kalkıyormuş yakıt tüketimi azalıyormuş ayrıca performans artıyormuş ve beygir gücünüde yükseltebiliyormuşuz bunu daha önceden chip tuning adı altında duydum ve önemsemedim ama mesele bugün kafama takıldı bunları yapabilmek ne kadar maliyeti oluyor ve ayrıca 75 beygir gücünü 90 a da çıkarmayı düşünüyorum serviste flan yapılıyor mu yardımcı olursanız çok iyi olur

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
sevgili kardeşim bu konu hakkında sitemizde oldukça fazla açıklayıcı argüman var biraz incelersen yararlı bilgilere erişeceksin.....kolay gelsin...

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Ortalama maliyeti 600TL den başlıyor 1000TL ye kadar yapan var.

Yapandan yapana farklılık gösteriyor. Bir doblocu servis de yapıldığın söylemişti. (servis kendisi teklif etmiş)

Yakıt düşürme konusunda pek olumlu yorumlar yok ama arttırmıyor da. Performans da artış mevcut.

Tabi bunlar okuduğum yorumlar çerçevesinde.

Dark Knight

Fenomen Üye
sevgili kardeşim bu konu hakkında sitemizde oldukça fazla açıklayıcı argüman var biraz incelersen yararlı bilgilere erişeceksin.....kolay gelsin...

Baki aga gerekli açıklamayı yapmış, başlık tarafımdan kitlenmiştir.

Durum
Konu kapatılmıştır.