Yardım edin Lütfen

Ticarisvr

Azimli Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2013
Arkadaşlar Öncelikle İyi Akşamlar Bende 1.6 2012 Model Premio Aracım var Ve Aracımda bi Sorun Var henüz Çözemedim basına Gelen Varsa ricayı minnet Yardım istiyorum Öncelikle Aracım seyir Halinde İken Birden Gaz pedalı Devreden çıkar Gibi Oluyor Ve Lamba Yakıyor Motor Lambası Abs lambası ve Hız sabitleyeci yokuş Kalkış desteği ASR Esp Gibi Şeyleri devre Dışı bırakıyor Araç Seyir Halimde İken 1500 2000 devir arasında Gidiyor Durduğum da Boşta İken yine 1500 devirde Çalışıyor Ve Bu Arıza istop Ettiğim de Motor Enjektör Lambası dışındaki hepsi sönüyor Ve normale dönüyor Aralık’la Bu arızayı veriyor Bilgisayar a Baglattım gaz Pedal Sensörü arıklıklı Diye Çıktım temizlettim yine Verdi ne Yapmalıyım degiştirmeli miyim yoksa başka bir sorun mu var

Onurdublo37

Azimli Üye
Doblo
Adı
Onur
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Kolayda amperi uygun bir akü var ise bir deneyin derim, gerci comp baglandiginda aku beslemesi zayifsa hata veriyordu dimi bilemedim bende bir kac sene once hyundai marka arac vardi yolda giderken bu tarz ariza veriyordu eksi kablosunun baglantisinda kopukluk ve zayifliklar oksitlenmeler vardi kestim ucunu biraz geriden actim tekrar baglanti yaptim guzelce ondan sonra tekrarlamadi bir daha

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Akü ve kablolari kontrol etmekte fayda var. Bazen ufak tefek sıkıntı lar büyük sorunlar cikartiyor.

Ticarisvr

Azimli Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2013
O zaman Kablolara bi bakayım ama bilgisayar a bağlandığında gaz pedalı çıkıyor