Yanık lastik plastik kokusu

Technic32

Azimli Üye
Adı
Abdurrahman
Merhaba arkadaşlar, Pazartesi 2013 doblo 1.6 mjet 105hp aracımızı yeni aldık. İş aracımız vardı onunla bir hafta yine işe gittik geldik. Pazar gününe kadar araba evin önünde yattı.Bugün Istanbul Şile ağva taraflarına piknik amacıyla hemde arabayı denemek amacıyla gezmeye gittik. Saat 17.00 civarı dönuş yoluna çıktık malum tam herkesin döndüğü vakite geldik ömerli taraflarında baya uzun trafiğe yakalandık. Dur kalk ilerliyoruz ,aracında acemisiyiz açıkcası. Hafif rampa gibi biryere geldik aracı 2yle kaldirmaya çalıştım stop ettirdim tekrar çalıştı 1 le dur kalk dur kalk çekmeköyden gerisine kadar geldik bazen 2yle kaldırdım aracı. Yine trafiğin yoğun olduğu alanda birden yanık ve lastik ve plastiğe benzer koku geldi aracın kaputunun önünden çok hafif beyaz bir duman çıkar gibi oldu hemen sağa çekip kaputu açtık.(Bu arada Hararet göstergesi normal ayarındaydı hatta gerideydi hararet yapmadı gözükuyordu.) Kaputu açtık duman falan yok tertemiz motor çok sıcaktı ama. Etraflıca kontrol ettik birşey bulamadık. Trafik baymıştı 10dk kadar yol kenarında dinlendik yol. Sonra Bismillah dedik yine yola çıktık kaloriferden hafif hafif yine o koku geldi sonra yol açıldı ümraniye tatafına gelirken koku kalmadı.araç dolu 4 yetişkin 1 çocuk vardı çok zorlanmadı ama neden böyle yaptı anlamadım yeni aldığım için biraz üzüldüm. Tecrübeli abilerimden yorumlar beklerim. Saygılarımla.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@Technic32
geçmiş olsun.bir şey yoktur sanırım. ama 2. vitesle kalkma işi bence yanlış.tekrar ederse servise göstermekte fayda var.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aramıza hoş geldiniz. aracınız hayırlı olsun.

Technic32

Azimli Üye
Adı
Abdurrahman
Teşekkur ederim sağolun bu hafta detaylı bakıtıcaz inşallah. Evet daha önce hep benzinli araç kullandım.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
gri
@Technic32
Sıkıntı yok kendini araca göre alıştırmalısın bu şekilde devam etmemen gerekir

#Raşitemmi

Fenomen Üye
Adı
Raşit DEVE
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Demirci
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
gri granit
Hoş geldin kardeş aramıza hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız ınşaAllah

Technic32

Azimli Üye
Adı
Abdurrahman
Hoşbuldum sağolun abicim araç bugün serviste 1 2 saate gelecek inşAllah. 2. Sahibi olarak ne olur ne olmaz diye filtreler ,genel bakım ve o koku için sabah yolladm servise.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi