Yakıtınızı genelde hangi petrolden alıyorsunuz ve memnun musunuz?

gkhng46

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2004
Renk
Gri
@Rizeli92081
Shellin katkılı yakıtını denemek istedim. Araç performansı sanki daha iyi gibi geldi. (Belkide psikolojiktir) :)

Bide uzun yolda tam depo ile 1000km yol yaptım neredeyse. 130 140un altına çok nadir inmiş şekilde.

gkhng46

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2004
Renk
Gri
@Rizeli92081
Açıkçası doğru düzgün hiç hesap yapmadım. Aracı normal devir ve hızda kullanmadığım için biraz yüksek gözüküyor ama bana çok gelmiyor açıkçası. :)

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
çok km yapınca hepsini deniyoruz en beğendiğim birinci türkiye petrolleri ikinci petrol ofisi...

Shell çok ince su gibi içiyor araç....nitro falan hikaye bunlar süsleyip süsleyip psikolojik etki yaratıyorlar

türkiye petrollerini gördüğünüz yerde mutlaka alın kaçırmayın

ozcnahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
Beyaz
Shell cidden çok yakıyor ha çekişine bişey diyemem ama shellden alınca aracın sen doldur ben içeyim ustaaa diye mazotkoliğe bağlaması kaçınılmaz :D (opet harbiden traktöre dönüştüyor) genelde antalya mevlana petrol bp'den alıyorum orası çok işlek olduğu için sürekli depoları doldur bosalt yapıyorlar yani mazotları beklemis çökmüs olmuyor araç daha az ve sessiz geliyor bana oradan doldurunca ya da psikolojik öyle hissediyorum :) mazot firmasının yanında mazotu aldığnız şubeside önemli işlek yerleri tercih edin bence sürekli mazotun yenilenmesi taze mazot olmasıda önemli;)