Yardım Yakıt Tüketimi ve triger geğişimi Hk.

Jemini

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hüsnü Can Koyunlu
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
triger seti değişimi ve 100000 bakım için buğün 4400 tl teklif aldım triger oparın sizce fiyat nasıl
çarşamba günü 4 bin liraya triger devirdaim antifriz v kayışı değiştirdim orjinal parçalarla

Beskazali_yörük

Aktif Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
İşsiz
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
2012 doblo 1.3 Multijet geniş aile Benim araçta daha önce den 6 7 litre arasında yakıyordu ama ne zaman ki İzmir enriko aliberti de baskı balata değişimi yapıldı o zaman dan beri araç 10 litre yakıyor bir sürü yere sordum kimse net bişey söylemiyor

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
2012 doblo 1.3 Multijet geniş aile Benim araçta daha önce den 6 7 litre arasında yakıyordu ama ne zaman ki İzmir enriko aliberti de baskı balata değişimi yapıldı o zaman dan beri araç 10 litre yakıyor bir sürü yere sordum kimse net bişey söylemiyor
Baskı balata tepkisi nasıl araç zorlanıyormu gerekli ivmelenme ve tepkiyi alıyormusunuz.Baskıda sıkıntı devam ediyorsa ki dediklerinize göre öyle görünüyor ancak bol yakıt yakar.Hangi marka kullanıldı nasıl bir işçilik yapıldı önemli! Aynı yere götürün durumu anlatın yaptığı işi doğru yapsınlar o yakıtı ağır yükte yayladan yukarı yakmıyorum

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Hocam enjektör geri dönüşlerine bir baktırın o yakıt hayra alamet değil enjektör geri dönüşü ölçtürün para bile almazlar

Beskazali_yörük

Aktif Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
İşsiz
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Baskı balata tepkisi nasıl araç zorlanıyormu gerekli ivmelenme ve tepkiyi alıyormusunuz.Baskıda sıkıntı devam ediyorsa ki dediklerinize göre öyle görünüyor ancak bol yakıt yakar.Hangi marka kullanıldı nasıl bir işçilik yapıldı önemli! Aynı yere götürün durumu anlatın yaptığı işi doğru yapsınlar o yakıtı ağır yükte yayladan yukarı yakmıyorum
Gaza yüklendikten 2 3 Saniye sonra araba fırlıyor yani arada biraz zaman oluyor hemen tepki vermiyor birde üzerinden çıkan ile takılan başka seri servise sordum biz ne ise onu takarız dediler hatta Fiat a şikayet ettim ama 2 3 kez aradılar birde telefonda şikayetiniz i anlatın dediler ama bişey çıkmadı gelin bir daha bakalım sorunu çözelim v.b. hiç bir şey demediler

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Gaza yüklendikten 2 3 Saniye sonra araba fırlıyor yani arada biraz zaman oluyor hemen tepki vermiyor birde üzerinden çıkan ile takılan başka seri servise sordum biz ne ise onu takarız dediler hatta Fiat a şikayet ettim ama 2 3 kez aradılar birde telefonda şikayetiniz i anlatın dediler ama bişey çıkmadı gelin bir daha bakalım sorunu çözelim v.b. hiç bir şey demedi
Yol bilgisayarını sıfırlayın biraz daha üzerine gidin bazen değerlerin normal seviyelere gelmesi zaman alabilir.Baskı balatada sıkıntı olsa zorlanma devam eder yan sanayi takılsa bazen silkeleme yapabilir ki bu boşluktan dolayı yapar tam değerlerde yapılmaz yan sanayi parça.

Eniste07

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdurrahman Glgr
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2017 1.3 Multijet Doblo . Ortalama yakıt tüketimi 8,1 olarak görünmektedir. Çok yaktığını düşünmekteyim artı olarak kış lastiği de takılı sizce normal mi ?. Ayrıca triger değişimini bilmiyorum zamanın geldiği nasıl anlaşılır. Şimdi den teşekkürler.
100.000 veya 5 sene daha mantıklı sanki. Gerçi sizinki zincirli ama

KomanDoblo

Azimli Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2017 1.3 Multijet Doblo . Ortalama yakıt tüketimi 8,1 olarak görünmektedir. Çok yaktığını düşünmekteyim artı olarak kış lastiği de takılı sizce normal mi ?. Ayrıca triger değişimini bilmiyorum zamanın geldiği nasıl anlaşılır. Şimdi den teşekkürler.
çok yakıyor bir 3 yerine Doblo 2 1 9 105 beygirlik alsan daha iyiydi hem ticari hem aile aracı olarak şehir içinde 6.1 yapıyor şehir dışı beş beş buçuk dört kişi