Yakıt Tasarruf Cihazı

dream34

Azimli Üye
Tepki
0
kesınlıkle bir işe yaramıyor!! denedim hic bir faydasını görmedım .. bize gelen müşterilerde hic memnun degıllerdı ve bir işe yaramadıgını soylediler ..

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
KÜLLİYEN yalan.

06YM177

Azimli Üye
Tepki
0
Meraba biz ford connectte taktırdık fark etti bızım connectte. doblodada eder diye dusunuyorum

ali1

Daimi Üye
Doblo
Tepki
40
Adı
ali nusret
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Bej
etkisi söyle cihaza verdiğin parayı ilk yakıt alımına ekle ve km maliyetini bul sonraki alımlar yine eski hesaplamanla yap çünkü tüketim aynı değişmiyor.

Samed38

Saygın Üye
Tepki
4
Dayım almış polo ya takmış hiç bişe olmamış.Bi yakınımızda Ford transitine almış çok faydasını gormuş dobloyada sipariş ettim diyodu.Bence boşa para hiç gereği yok :)

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Komik alet:) oyle bisey icat edilmis olsa bile petrol sirketleri icad edeni ortadan kaldirirdi dostum:)))

hardcrss

Onursal Üye
Tepki
13
basit iki mıknatısın yakıt moleküllerini bu kadar hızlı düzenleyebileceklerini sanmıyorum. bence psikolojik etkiden başka birşey değil :)

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
http://www.super-fuelmaxx.com/
ben bu siteden getittirdim gerçekten taktığın anda etksini gösteriyor yakıtta pek farkı olmadı ama araba daha atak oldu taavsiye ediyorum 2 kişiyedaha tavsiye ettim 2 side doblo onlarda farkını gördü yakıt olarakda performan olarakta diğer ürünlerden biraz pahalı ama işe yarıyor diğer ürünlerin pek işe yaradığını sanmıyorum bu ürünü tavsiiye ederim

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Enteresan diyorum.

EAB53

Onursal Üye
Tepki
149
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Bu tip ürünlerin araca yan etkisi var mıdır?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
yan etkisi cebedir.araca bir şey yapacaklarını sanmam.

muslum

Yeni Üye
Tepki
0
merhaba forma yeni üye oldum bende 2013 model 1.6 doblo premio araç var.Aracı 0 km aldım şu an 1000 km şehir içi yakıt tüketimi biraz fazla gibi 1 litre mazot ile 12 km yapıyor.abim de 2010 1.8 ford connec var oda benimle aynı yakıt tüketiminde halbuki onun arabası benimkinden hem daha ağır hem de motor 1.8 nasıl oluyor anlamadım? yakıt tüketimi normal mi tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

hardcrss

Onursal Üye
Tepki
13
merhaba forma yeni üye oldum bende 2013 model 1.6 doblo premio araç var.Aracı 0 km aldım şu an 1000 km şehir içi yakıt tüketimi biraz fazla gibi 1 litre mazot ile 12 km yapıyor.abim de 2010 1.8 ford connec var oda benimle aynı yakıt tüketiminde halbuki onun arabası benimkinden hem daha ağır hem de motor 1.8 nasıl oluyor anlamadım? yakıt tüketimi normal mi tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

yakıt tüketiminiz yaklaşık 1.5 litre fazla. aracın yeni olması tüketimi artırır. rodaj süresi bitip aracın ilk bakımı yapıldığında yakıtta düşme olur ama bu düşme maksimum 0.5 litre olur diye düşünüyorum.

sanırım araca alışamadınız.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

ford daha ağır değil ki.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

aracınz çok yeni yakıt birsaz daha düşer

metekose

Saygın Üye
Tepki
15
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
ÜRÜN TAVSİYESİ DEĞİLDİR_

http://www.super-...

arkadaşlar ben gemide, yurt dışı çalışıyorum. ben gemide iken babam bu cihazı almış. (yani cihazın ne alıcısı ne de satıcısı değilim, sadece test değerlerini vereceğim.) gemiden eve geldiğimde cihazı takmadan önce defalarca gidip geldiğim 50 km.lik suluova ilçemizin yolunu her seferinde tüketimi not alıp kaydettiğimde yaz,kış,yağmur vs.'e bağlı olarak 6.0 ile 6.4 l./100 km. çıkıyordu. cihazı plastik kelepçe ile motora en yakın yerden yakıt borusuna taktıktan sonra aynı yolda en fazla 5.7 l./100 km. yaktım.
yine gemide çalışmadığım zamanlarda hemen her gün 12 km. (4 km.si şehir dışı, 2 km.si şehir içi trafiği) sabit gidip geldiğim ve her seferinde hemen hemen aynı yere park ettiğim iş yerimizin yolu için ölçtüğüm değer 6.7 ile 7.3 l./100 km. iken cihazı taktıktan sonra en fazla 6.4 l./100 km. yaktım.
ayrıca egzoz muayenesinde de karbonmonoksit (CO) değerleri rolanti ve yüksek devir için de 0.00 çıktı. önceden bu değer 0.08 idi diye hatırlıyorum.
sonuç olarak psikolojik olarak az yakıyor diyen arkadaşlara en azından bu cihaz için katılmıyorum. %5 gibi bir yakıt tasarrufu sağlamış. ayrıca eko66'nın da dediği gibi 100.000 km. deki bir araca takıldığında %20 tasarruf sağlayabilmek için cihaz takıldıktan en az 4.000 km. sonra araçta oluşmuş kurum vs. lerden temizliyormuş. (bu cihaz da 1800 km. demiş)
sonuçta egzoz gazında cihaz kendini kanıtladı. hiç değilse babamın çevreye bir katkısı olmuş..

2005 1.2 LPGsiz, 38.000 km..