Yakıt Alımı

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
http://www.haberdata.com/ekonomi/akarayakit-alirken-dikkat-h6340.html

sanki yüksek fiyatlar yetmiyor gibi birde bunlar var ya.

legend1926

Aktif Üye
onu yapan ne kadar kansız vatan haini varsa haram olsun hakkımı helal etmiyorum.bazen hissediyorum ama nasıl kanıtlanırki.zengin değilim havaya atılacak bir kurus param yok.cenabı allah kul hakkı yiyeni affetmeyecektir.

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
benim aracımın kullanma kılavuzunda üretici 10 W 40 yağ kullanın yazmış. peki insanın üreticisi, herkesin evinde bulunan kullanma kılavuzunda ne yazmış: "Hırsızlık eden erkek ve kadının, yaptıklarına karşılık Allah'dan bir ceza olarak ellerini kesin. Allah daima üstündür, hikmet sahibidir."
ben nasıl doblama 5 W 30 yağ koyamıyorsam, müslüman bir ülkede de hırsızlara max. 6 ay ceza vermek olmuyor işte..
sonra Allah'ın Gürcüsü gelip bana 'müslümanlık bu mu mete?' dediği zaman 'tabiki de değil ama...' ile başlayan cümle toparlanamıyor işte. biz müslümanlığımızı yaşamadığımız için elin gayrimüslümü de 'benim dinim daha iyi' deyip müslüman olmuyorsa Allah, kul hakkını soracağı gibi bunu da tüm müslümanlara soracak.

bir savcının evine hırsız girdiğinde polisler ne zaman 'oh, iyi oldu!' der biliyor musunuz? polislerin canla başla kovalayıp hayatlarını tehlikeye atarak yakaladıkları hırsızı savcı her defalarca salıp, aynı hırsız o savcının evine girdiğinde.. (olay gerçek yaşandı ve birinci ağızdan kulaklarımla duydum)

Allah'a emanet olunuz.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
mete abi deiklerinde sonuna kadar haklısın. ama var işte maalesef bu itler. ne kadar söversek sövelim sadece kendimizi günaha sokarız. o yüzden allahından bulsun bunu yapanlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sonra bizlerde uğraşıyoruz motor arıza lambaları ile

slhle_d

Daimi Üye
Mete Bey'in olayını maalesef içler acısı şekilde 3 farklı ilde yaşadım.tabiiki 5 parmağın 5'i bir değil 10 numara savcılar da var.Ama işin ucu kendine dokunmadıkça sallamayanlar da var..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Rabbim ıslah etsin. İnşaallah.....

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı