Windows 8 beklenenden önce piyasaya çıkacak

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Microsoft Ocak ayında Windows 8 beta için söz vermişti. Şimdi işler biraz daha ciddileşmişe benziyor. Çünkü Microsoft şu günlerde özel davetiye ile girilebilen iki saatlik bir Windows 8 tüketici ön gösterimi için e-posta ile davetiyeler göndermeye başladı. Birkaç gün önce zaten bu tüketizi ön izlemesi için hazırlandığının sinyallerini vermişti. Bu tüketici ön gösterimini Barcelona’da düzenlenen MWC 2012( Mobile World Congress)’de yapacak olan Microsoft Windows 8 için işleri hızlandırdığının sinyalini vermeye başladı.

windows-8-tablet1.jpg

Bu tüketici gösteriminde Microsoft küçük bir paket hazırlamış. Katılımcılara genel bir Windows 8 gösterimi yanısıra Metro arayüzü ile uyumlu uygulamalar ve iki oyun gösterecek. Katılımcılara gösterilecek olan bu sürüm “Windows 8 “Consumer Preview” version (build 8220)” olarak adlandırılıyor. Bakalım bu sürüm ne zaman el altından torrent sitelerine sızacak ancak tüm gelişmeler işlerin ivmelendiğini gösterdiği için Windows 8 ‘in tahminlerden daha önce kullanılmaya başlayacağını söyleyebiliriz.

Kaynak: http://www.hardwaremania.com/haber/2012/02/09/windows-8-beklenenden-once-piyasaya-cikacak/?utm_source=bbc-widget&utm_medium=widget&utm_campaign=bbc-widget

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
paylaşım için teşekkürler.......

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ben yaklaşık 2 ay önce beta sürümünü indirdim.kurup denemek bir nasip olmadı.ben bir bilgisayarda ihtiyaçtan dolayı xp ve windovs 7 kurulu olarak kullanıyorum.hangisi kaldıracağıma karar veremedim ve windovs 8'de deneyemedim.koray eğer sen kullandıysan nasıl bir şeydir.biraz bizi aydınlat.

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Tabiki kullandım ama benim kurduğum developer yayımlamasıydı pek sevmedim başlat menüsü yok başlat menüsü resimde gözüken tam ekran program slide ı olarak çıkıyor ama asıl stabil windows 8 apple machintosh gibi altta dock bar olarak pencere animasyonlarıda onu anımsatan yani machintosh işletim sistemine benzeyen bir arayüze sahip olunacağı söyleniyordu stabil sürüm gelmeden birşey diyemem bu yayımlanan betaları hiç sevmedim kullanışsız windows vista ve windows 7 kullanmadım çünkü çok karmaşık bir hale soktular xp ye devam ama windows 8 i beklediğim için vista ve 7 kullanmadım 8 çıkınca muhakkak ona geçicem yanı işin aslı bu yayımlanan betaları hiç beğenmedim ben mustafa abi ama piyasaya stabil sürülecek olan dediğim gibi apple, mac tarzı bişey olcak deniyordu ilk zamanlarda umarım öyle olur

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
Tabiki kullandım ama benim kurduğum developer yayımlamasıydı pek sevmedim başlat menüsü yok başlat menüsü resimde gözüken tam ekran program slide ı olarak çıkıyor ama asıl stabil windows 8 apple machintosh gibi altta dock bar olarak pencere animasyonlarıda onu anımsatan yani machintosh işletim sistemine benzeyen bir arayüze sahip olunacağı söyleniyordu stabil sürüm gelmeden birşey diyemem bu yayımlanan betaları hiç sevmedim kullanışsız windows vista ve windows 7 kullanmadım çünkü çok karmaşık bir hale soktular xp ye devam ama windows 8 i beklediğim için vista ve 7 kullanmadım 8 çıkınca muhakkak ona geçicem yanı işin aslı bu yayımlanan betaları hiç beğenmedim ben mustafa abi ama piyasaya stabil sürülecek olan dediğim gibi apple, mac tarzı bişey olcak deniyordu ilk zamanlarda umarım öyle olur

açıklamalrın için teşekkür ederim koray.

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

açıklamalrın için teşekkür ederim koray.

rica ederim abi

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
paylasim icin teşekkurler....

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç