Vergi tutarı

Doblo89

Daimi Üye
S'a hayırlı akşamlar abilerim kardeşlerim inşALLAH iyisinizdir. 2007 1.3 Doblonun bir yıllık sigorta bedeli ne kadar oluyor. Vereceğiniz cevaplar için Şimdiden çok teşekkür ettim Sağolun...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
sigorta ile,yaşa,kazaya,firmaya göre değişir.

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
en az 150, en çok 299 filan olsa gerek.
haftada 30 km.den az araç kullanıyorsanız araç almak tamamen lüks. bu da mehmet'in dediği gibi ile, gelire, bebeğe, göbeğe göre değişiklik gösterebilir tabi.. mesela Amasya'da yaklaşık 4 km.ye kadar taksi ücreti 5 TL. minibüs indi bindi ise 1.60 TL. elma kart ile 1.30 TL.
yaptığım bir hesaba göre de BENZİN hariç, araca yapılan tüm harcamaları alt alta topladığımda günlük 4 TL. yapıyor. bu aylık 28 TL. yapar ki benzin, park ücreti filan da ödemeyeceğim için her gün taksiye binsem bu adam ne iş yapıyor diye dedikodumu çıkarırlar..

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
mustafa abi ve mehmet abinin söylediği şartlar etkiler sigortayı.

Doblo89

Daimi Üye
Hmm cevaplarınız için Çok teşekkür ettim Abilerim kardeşim. Allahım nasip kısmet ederse ağustos eylül gibi babam dobloyu bana verecek inşALLAH. Bizim doblo 2007 model 42 plaka yaşım 24 1.3 litre motor. İlk arabam olacak inşALLAH. :)

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
240 tl yeni zam geldimi bilmem

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
haftada 30 km.den az araç kullanıyorsanız araç almak tamamen lüks. bu da mehmet'in dediği gibi ile, gelire, bebeğe, göbeğe göre değişiklik gösterebilir tabi.. mesela Amasya'da yaklaşık 4 km.ye kadar taksi ücreti 5 TL. minibüs indi bindi ise 1.60 TL. elma kart ile 1.30 TL.
yaptığım bir hesaba göre de BENZİN hariç, araca yapılan tüm harcamaları alt alta topladığımda günlük 4 TL. yapıyor. bu aylık 28 TL. yapar ki benzin, park ücreti filan da ödemeyeceğim için her gün taksiye binsem bu adam ne iş yapıyor diye dedikodumu çıkarırlar..

aynen.kasko,vergi,sigorta ,muayene hiç binmeden 2000 tl masrafı var.yakıt bakım lastik derken haybeye giden paranın haddi hesabı yok ama olmayınca da olmuyor işte.

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
fiyatlar değişir kardeşim kendimden örnek vereyim aracım 2002 model **** sigorta 235 tl yaptı yaşım 27 plaka 45 izmir olsaydı daha pahalı , güneş sigorta 430 tl fiyat çıkardı

Doblo89

Daimi Üye
Abilerim kardeslerim çok teşekkür ettim cevaplarınız için bizim doblo 2007 model 1.3 multijet yaşım 24 plaka Konya olacak ve ilk arabam inşAllah sizce sigorta ne kadar olur? kasko yaptırmalı mıyım uzerime aldıktan sonra? cevaplarınız için Allahim razı olsun. :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
sen niye üzerine alıyorsun aracı o zaman.eski kaskosu varsa indirimin daha fazla olur sigortada da aynısı.aracı yine sen kullan ama araç babanın üzerinde dursun.

xerdalx05

Daimi Üye
ikematgahımı amasyaya aldırıp arabayıda oraya taşısam daha sonra tekrar atıyorum 1 ay sonra tekra buraya iketmetgahımı alsam olurmu nasıl olur bu işler biri akıl versin istanbulda sigorta kasko ödemek sorun oldu bu kadar zam olmazki:mad:

farukomer48

Aktif Üye
Abim çok haklı bu arada burda amasyalı bi doblocu abimi bulmaktan ayrıca mutlu oldum :) :)

mystan45

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
Bana da firmanın biri 190 TL dedi kaskoyu yaptırdığım sigorta 290 TL dedi.Filan firma 190 TL ye yapıyor dedim sistemde o firma üzerinden yaptılar sigortayı 190 TL ye.

xerdalx05

Daimi Üye
sigorta ve kaskolarda şimdi orjinal parça ve yan sanayi olayı varmış arkadaşın arabasına captılar ve exper yan sanaii parçaları bıraktı gitti bize söylenen en başta bunları kasko veya sigorta yaparken konuşup belirlemeniz gerekiyor dedi orjinal parça olursa fiyat artıyormuş.Bu nasıl iş

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
öyle birşey bende duydum bilen varsa yardımcı olur

Doblo89

Daimi Üye
Abilerim cevaplarınız için teşekkür ettim araba babamın üzerinde kalsa sorun olmaz dimi su an kaskosu yok normal zorunlu trafik sigortası var kasko yaptırsak sizce ne kadar olur babam 51 yaşında 32 yıldır şoför :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ikematgahımı amasyaya aldırıp arabayıda oraya taşısam daha sonra tekrar atıyorum 1 ay sonra tekra buraya iketmetgahımı alsam olurmu nasıl olur bu işler biri akıl versin istanbulda sigorta kasko ödemek sorun oldu bu kadar zam olmazki:mad:
erdal abi amasyayla ugraşma gel 59 yapalım ist yakın sorun olmaz..