Yardım V kayışı

gkhng46

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2004
Renk
Gri
Merhabalar. D1 doblo 1.9jtd için 4 gün önce v kayışı kopmuştu. Sanayide değişti. Yaklaşık 40km yol yaptım tekrar koptu. Sabit olan kasnağın iz yaptigi icin kopmuş dedi usta. Bizim hatamız kontrol etmedik dedi. Onu değiştirdi. Tekrar taktı. Ne olur ne olmaz diye aracı liftte bir süre çalıştırdık. Ama Sabit olan kasnağa yine iz yapıyor kayış. Şimdi sanayiden almadım aracı. Çünkü belli kayışı yine koparacak. Bunun ile ilgili çözüm önerisi olan var mı?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Merhabalar. D1 doblo 1.9jtd için 4 gün önce v kayışı kopmuştu. Sanayide değişti. Yaklaşık 40km yol yaptım tekrar koptu. Sabit olan kasnağın iz yaptigi icin kopmuş dedi usta. Bizim hatamız kontrol etmedik dedi. Onu değiştirdi. Tekrar taktı. Ne olur ne olmaz diye aracı liftte bir süre çalıştırdık. Ama Sabit olan kasnağa yine iz yapıyor kayış. Şimdi sanayiden almadım aracı. Çünkü belli kayışı yine koparacak. Bunun ile ilgili çözüm önerisi olan var mı?
En garantisi kasnağı değişmek değil mi? Ustanız ne dedi?

gkhng46

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2004
Renk
Gri
En garantisi kasnağı değişmek değil mi? Ustanız ne dedi?
Gergi kasnagi ve sabit bir tane daha olan kasnak degisti. Ama sabit kasnakta yine iz yapiyor. Birsey olmaz dedi. Bakalim kullanıp göreceğiz artık. Kayış alışana kadar 1 2 gün ses yapabilir de dediler. Süreci yine burada paylaşırım.