usbe ve bulutut sorunu

Feridun öndenitişli

4 cekerim dobloyu cekerim
Doblo
Adı
Feridun
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
siyah
yeğenler gine ben kusura bahmayın :confused: 2012 model 110 bin km olan doblo marka aracımın usbe bulutut usbe çalışmıyor ayrıca kilmotre yanıp sönüyor ve bu sorunun sıkıntılı bir sorun olduğunu gördüm. Yazık günah, sıkıntılı sorunla alakalı olarak komple cihaz değişimi öneriliyor ve 5 buçuk milyar paradan bahsediyorlar . Herkezin şikayeti aynıysa doblocular olarak elinizi taşın altına koyup, sorunluluk almanız gerekiyor. sıkıntılı bulunan, fabrikasyon hatasını telafi etmenizi bekliyorum. hadi yeğenler iş sizde:)

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
yeğenler gine ben kusura bahmayın :confused: 2012 model 110 bin km olan doblo marka aracımın usbe bulutut usbe çalışmıyor ayrıca kilmotre yanıp sönüyor ve bu sorunun sıkıntılı bir sorun olduğunu gördüm. Yazık günah, sıkıntılı sorunla alakalı olarak komple cihaz değişimi öneriliyor ve 5 buçuk milyar paradan bahsediyorlar . Herkezin şikayeti aynıysa doblocular olarak elinizi taşın altına koyup, sorunluluk almanız gerekiyor. sıkıntılı bulunan, fabrikasyon hatasını telafi etmenizi bekliyorum. hadi yeğenler iş sizde:)
Anladığım kadarıyla teybiniz orijinal teyibi değil orijinal teyipte USB bulutooth bağlantısı yok kilometre yanıp sönme durumunu anlamadım
bu viedoyu izleyin girdiği menüden ölç.birimi tıklayın km olucak onu mil yapın kontak kapatın tekrar açıp aynı yerden bu sefer mil i km yapın yanıp sönmesi gidecektir yakın bir zamanda akünüz bittimi yada kutup başını çıkardınız mi birde km ile birlikte saat de yanıp sönüyor mu bunları öğrenmemiz lazım

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Blue me özelliği olan Doblo bu sorun var. Yenisi için iyi rakam istiyorlar. Doblo uygun ekranlı Multimedya taktırmak daha ekonomik.

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Blue me özelliği olan Doblo bu sorun var. Yenisi için iyi rakam istiyorlar. Doblo uygun ekranlı Multimedya taktırmak daha ekonomik.
Katılıyorum Max 500 600 TL gibi bir ücreti var geri grş.navigasyon hepsi var

Feridun öndenitişli

4 cekerim dobloyu cekerim
Doblo
Adı
Feridun
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
siyah
tamamdır yiğenler önericeyiniz bir teyip markası var mı bizim burdakiler iyi değil navigasyo felan yok

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
Blue and me kronik sorunlu parçadır. D3 ünde çalışmıyordu. Onun beynini koltuk altına koyan mühendisi kutlamak lazım aslında. Resmen çalışmasın bozulsun diye mi düşünmüş bilmem. Bizimkinde de ses komut düğme vs ççalışmıyordu ama km sıkıntısı yoktu. Siz en iyisi ekranlı multimedya alın.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Bu profil fotosunu nerden kopyaladınız

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız