Usb girişi olmayan araçlara usb+sdcard+aux box

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
bu görüntüyü bulamazsın ama beni yolladıgım gibi olur en iyi ihtimal parlak siyah boya alırsın sprey böyle olmaz ama en azından parlak durur

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
@Alirüzgar
vala mal bu yapıcak bişey yok :)o en iyi d1 d2 de oluyo hiç değiştirmeden aynı çukura yerleştiriyosun :)

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@Onuryilmaz
Aynen d1 e takmıştım onda güzel bile gözüküyor ama d3 olmamış şu anki aracıma box mecburi taktım arabanın bütün beyin baglantılar teyp üzerinden geciyor teyp degiştiremiyorum malesef

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
En iyisi paraya kıyıp multimedya cihazı almak aslında çok güzel teyplerde var ama o çikin çerçeveyi takmak istemiyorum

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@yenidoblocu
Aynen öyle ama işte imkanlar elvermiyor bazen ancak ben en cok FİAT a kızıyorum 2013 model araç satıyorsun öyle bir teyp takmışki bomboş ses desen yok cd ve radyo başka bişey yok premio larda varmı bilmiyorum ama bi aux girişininde opsiyonu olurmu kardeşim maliyeti nedir anlamak mümkün degil sadece teyp degil her konuda aynı ford connect full versiyonunda vakumlu kapı bile varken forumda d4 almış arkadaşlardan biri soruyor gündüz farını nereye takıyım diye en babası 200 tl lik far niye normal fara entegre etmezsin sonra satışlar niye düştü diye birbirlerine sorarlar

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
Maalesef şuan usb Bluetooth standart sanırım ama ben aracı alırken ayrıca ekletiyordun

fevzii

Azimli Üye
Adı
fevzi
Kan Grubu
0 +
Meslek
Laminat parke
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
arkadaşlar foruma yeni katıldım bu ilk mesajım o yüzden yanlış olmuşsa kusura bakmayım sorum şöyle çakmaklıga takılan bir ürün var genel olarak şarj için kullanılıyor ama mp3 çalarımı taksam arabanın hoparlörü ile baglantı kurabilir mi200499666_tn120_0.jpg

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
@fevzii
aramıza hoş geldiniz. resimdeki çakmaklıklar sadece telefon şarjı için kullanılır mp3 bağlamak istiyorsanız bi tane aux girişli fm dönüştürü almanız lazım.

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Hoşgeldiniz arkadaşımızın dedigi gibi resimdekiler sadece arac şarj cihazı fm transmetter almanız gerek bluetooth lu olanlarıda var aux girişlide telefonada bağlantı kurabilirsiniz ama sakın resimdki araç şarjlarından almayın 2.1 amper olanlardan kaliteli birşey alın aracınızda telefonunuzda zarar görmesin ayrıca fm transmetter ların dikiz aynası şeklinde olanlarıda var netten araştırın kesenize uygun bulabilirsiniz

haruncrm

Yeni Üye
Adı
harun
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Öğrenci
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012