Tuv Türk

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Gecmis olsun hersey tamamda camlari yazmalari cok sacma olmus demekki karartilmis camdan haberleri yok

Skol72

Azimli Üye
Modeli
Diğer Model
Renk
Mistik Gri
Gecmis olsun hersey tamamda camlari yazmalari cok sacma olmus demekki karartilmis camdan haberleri yok

Evet aynen öyle...

Tüv Tüüüü - rkün web sitesinin iletişim bölümünden raporla ilgili durumu yazdım bakalım bir geri dönüş olacakmı...

Dark Knight

Fenomen Üye
21 Eylül c.tesi günü bende ilk siftahı yaptım muayenede doblom için.Biraz acemilik biraz heyecanla raporu tam okumadan onaylanınca çıktım.Eve gittiğimde ayrıntılı inceleyince abuk subuk Hafif Kusurlar yazdıklarını gördüm.

1.si Far ayarı durumunu biliyordum ama yinede bir hafta önce yetkili serviste Far ayarı yaptırmıştım.Ama olmadı yine kusurlu çıktı nasıl bir makineyse kullandıkları.

2.si donanım özelliği olan arka kapı camları ve bagaj kapı camlarının kendiliğinden karartılmış olmasına rağmen film taktırılmış kusuru yazılması

3.sü Stepnenin nerede olduğunu sordu bende bagajda dedim alt bağlantılarından kesip çalıyorlar diye bagaja koydum dedim haklısınız o konuda bizde gelenlerden şikayet duyuyoruz dedi bir baktım Stepne yeri uygun değil diye Hafif Kusur yazmış.

4.Yangın tüpü bakım tarihine yanlış bakmış 2013 Mayıs geçmiş dolum tarihi diye görmüş Dolum tarihi 2013 mayıstı sonra tüpü gösterince hata yapmışım dedi isterseniz raporu düzelteyim ama şuan kalabalık 30 dakikadan fazla beklersiniz zaten Hafif Kusur dedi bende üşendim beklemedim.Eve gidince diğerlerini adam gibi incelediğimde pişman oldum.

Maalesef ilk muayene böyle geçti.
ÜZÜLDÜM.

1- Maalesef ki bundan herkes şikayetçi. Far ayarı yapıldığı halde birçok kullanıcıya kusur yazıyorlar. ilkinde benim sislere kusur bulmuşlardı. Ertesi sene gittiğimde bu sefer far ve sislerde kusur bulmadılar.
2- Camlarda fiat logosu ve renk kodu bulunur, bunları göstererek itiraz etseniz seslerini çıkaramazlardı. Film olan camlardan farkı budur. Benim ön camda siyah zemine kırmızı Teamdoblo film çektirmiştim. Bunu kusur olarak yazdılar, zamanla yıpranınca sökmek zorunda kaldım. Arka camda ise zemin siyah olmadığından kusur olarak görmemişler.
3- Stepne konusunda ben de sorun yaşadım, stepnemi çaldıkları için ben de yeni stepneyi bagaja aldım ve öyle gittim. Stepne bağlantılarında sorun var demişlerdi. Ama geçmemesi için bir neden değil.
4- Keşke 30dk bekleyip düzelttirseymişsiniz, bir dahaki gittiğinizde önce hafif kusurlara dikkat ediyorlar.

Saygılar.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.