Doblo Turbo

Zafer26

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Selam iyi geceler ismim zafer yeni üye oldum bu gece kızımı okula bırakmaya giderken ufak bir kaza yaşadım bir tilkiye çarptım bu esnada ön tampon alt gri parçası kırıldı yapacak birşey olmadığı için yola devam ettim lakin bir müddet sonra geri dönüşte inceden zürğarla karışık hava gibi bir ses duydum kenara çekip ışıkla incelediğimde intercooler radyatörün hafif bir şekilde ezildiğini fark ettim çekiş de bir sorun yaşamadım ama korkudan 1700 devri geçemedim ve o şekilde eve geldim yarın sabah servise gidicem bu şekilde kullanmam bir sorun yaşatırmı? Saygılarımla teşekkürler.

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
geçmiş olsun gerekli kontrolleri yaptırıp sorun varsa bian önce çözülmeli eğer önemsemezseniz daha çok masraf çıkarabilir

Zafer26

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
geçmiş olsun gerekli kontrolleri yaptırıp sorun varsa bian önce çözülmeli eğer önemsemezseniz daha çok masraf çıkarabilir
Teşekkür ederim ama malesef delik var tek korkum yolda bir sorun çıkarması?

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Teşekkür ederim ama malesef delik var tek korkum yolda bir sorun çıkarması?
Çok sıkıntılı motora yabancı cisim gidebilir direk. Turboya gelen hava filtreden geçiyor ama turbodan çıkan öyle değil.

ustaf

Azimli Üye
Doblo
Adı
deniz
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Selam iyi geceler ismim zafer yeni üye oldum bu gece kızımı okula bırakmaya giderken ufak bir kaza yaşadım bir tilkiye çarptım bu esnada ön tampon alt gri parçası kırıldı yapacak birşey olmadığı için yola devam ettim lakin bir müddet sonra geri dönüşte inceden zürğarla karışık hava gibi bir ses duydum kenara çekip ışıkla incelediğimde intercooler radyatörün hafif bir şekilde ezildiğini fark ettim çekiş de bir sorun yaşamadım ama korkudan 1700 devri geçemedim ve o şekilde eve geldim yarın sabah servise gidicem bu şekilde kullanmam bir sorun yaşatırmı? Saygılarımla teşekkürler.
Hava kaçağı olacağı için araç illaki çekişten düşecektir, fark edilir bir biçimde olabilir de olmayabilir de, özellikle yokuş çıkarken bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz, görmeden bir şey söylemek doğru olmaz ama benim görüşüm motora herhangi bir şey kaçması pek mümkün değil. Ancak araç çekişten düşecektir bu kesin. Modeli nedir aracınızın?

Zafer26

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Hava kaçağı olacağı için araç illaki çekişten düşecektir, fark edilir bir biçimde olabilir de olmayabilir de, özellikle yokuş çıkarken bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz, görmeden bir şey söylemek doğru olmaz ama benim görüşüm motora herhangi bir şey kaçması pek mümkün değil. Ancak araç çekişten düşecektir bu kesin. Modeli nedir aracınızın?
Öncelikle bilgi için teşekkür ederim araç 2015 model Trekking şuan servise geldim gelirken bir çekiş sorunu yaşamdım lakin fiyatlar beni şok etti ön tampon paçalık boyalı hali 1000 dediler ellerinde yokmuş intercooller delik fiyat verilmedi ? Paçalık için daha iyi fiyat alabileceğim bir yer var mı?

Zafer26

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Durum bu?

Dosyalar

• 9E56B2AB-DE37-41A0-928B-FDB84532638D.jpeg
    9E56B2AB-DE37-41A0-928B-FDB84532638D.jpeg
    2,7 MB · Okunma: 29
  • 487CD094-1F2C-4968-A085-86939EBD8DEE.jpeg
    487CD094-1F2C-4968-A085-86939EBD8DEE.jpeg
    966,5 KB · Okunma: 29

Y.emre7272

Azimli Üye
Aracım Yok
Adı
Yunus emre
Kan Grubu
0 +
Meslek
Güvenlik
Aracınız
Aracım Yok
Motor
1.6 Multijet
Bi kaportacıya götür en fazla 200 e sıfır gibi olur

ustaf

Azimli Üye
Doblo
Adı
deniz
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Öncelikle bilgi için teşekkür ederim araç 2015 model Trekking şuan servise geldim gelirken bir çekiş sorunu yaşamdım lakin fiyatlar beni şok etti ön tampon paçalık boyalı hali 1000 dediler ellerinde yokmuş intercooller delik fiyat verilmedi ? Paçalık için daha iyi fiyat alabileceğim bir yer var mı?
Delik küçükçe belli etmeyebilir çekiş düşüşünü. İntercooler peteği için e parça ünlü otonun yardımcı olacağını öğrendim sayfada, ancak tampon için bilgim yok maalesef

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

Zafer26

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Geçmiş olsun. İntercoolerı kaynak yapıyorlar. Serviste söktüler benim kaynattırdılar.
Hepsini yenilettim kısmi ezilmeler ve yay şeklini almış gerek görmedim bundan sonra tilki gördümmü durucam?

ustaf

Azimli Üye
Doblo
Adı
deniz
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hepsini yenilettim kısmi ezilmeler ve yay şeklini almış gerek görmedim bundan sonra tilki gördümmü durucam?
Allah'tan domuz falan değil yoksa arabayı komple yenilemek zorunda kalabilirdiniz. Geçmiş olsun tekrar.