TOPLUCA SİNYAL VERME

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
d2 doblomda dörtlüleri yakıp frene basınca benzin lambası yol bilgisayarı akü lambası air bag lambasıda yanıp sönüyor tabloda birde cam açma düğmelerine elektrik geliyor neden olmuş olabilir

SuSKuN_78

Aktif Üye
Adı
erkan
Modeli
Renk
metalik sıyah
buna benzer bır olay benım eskı aracım reno da olmustu fırene basınca butun sınyaller ve gosterge ısıkları yanıyordu elektırıkcıye gıttım arka bagaj kılıdınız orada bır sase sorunu o9lsugunu soledı hemen oradakı kabloyu soktu yerını temızledı tekrar taktı arac sase yı almıyor dedı 2 dakıka surdu ve olay tamam bır daha bole sıkıntım olmadı.*yes*

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
sol stopun sanırım muşuru bozulmuş acaba ondanmı yapıyo

SuSKuN_78

Aktif Üye
Adı
erkan
Modeli
Renk
metalik sıyah
sen daha ıyısını bılırsın ama buyuk ıhtımalle olabılır :|

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bende ondan şüpheleniyorum abi elektrikçiye gidince anlaşılacak

tokatnet

Azimli Üye
Adı
Mete
Kan Grubu
A RH -
Meslek
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
ÇELİK GRİ
Geçen böyle bir şey başıma geldi. Sinyalleri yakıp frene basınca, arka stop üzerinde frenler sinyal gibi yanıp söünyordu. Bir yerde şase vardır diye kavbloları komple elden geçirdim. Herhangi birşey gözükmüyordu. Zaten frene tek basınca normal, sinyaller kendi başına normaldi. İkisi birden hata veriyordu ekranda. Sol stoptan başladım söktüm içini açtım lambaları falan elden geçirdim yeine bişey yok geri takarken bide ne görüyüm. O da ne Sokette ayağın biri oksitlenmiş zımpara ve tornavida yardımı ile oksidi temizledim birde kontak temizleyici sıktım birde hava tuttum canavar gibi oldu. Taktım yerine orjinalinden daha süper oldu. Birgün olur işinze yarar diye antiparantez anlattım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
geçmiş olsun