Team Doblo PS Çalışmalarım

selcukan43

Daimi Üye
selcukan43 tarafından yazılan metin:
ÖNCE
651f3a8e.jpg

SONRA
c6695818.jpg

Arkadaşlar bunu da tekrar boyutlandırdım geniş geniş bakabilirsiniz :) orjinal boyutu için de resmin üzerine tıklamanız yeterli :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
ya aga jantlar mükemme durmuş

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Arkadaşlar oylamaya bunu da koyun.. bir yerde gördüm ve aynısından ben de yaptım.. umarım beğenirsiniz.. photoshop çalışmasının kayıdı duruyor. istediğiniz veya önerdiğiniz yerleri değiştirip tekrar koyabilirim. yazı, boyut şekil vs.

3344c102.jpg

evet bence oylamaya koyalım bunu çok güzel. DOBLO TEAM değil de TEAM DOBLO olsun. Çünkü heryerde bu şekilde kullanıyoruz. Emeğine sağlık...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
gelir sesler gelir sen bide öyle yap ben ikisini de foruma ayrı başıl açıp oylamaya sunacağım...

bunyas288

Daimi Üye
Ben hoşuma gideni söyledim.*lol* arkadaşlar diğer üyelerden de görüşü olanlar vardır fikrini söylesin herkes.*argue* oylamada tekrar değerlendiririz. En sonuncusuda güzel ama onu belirteyim.*tup*

selcukan43

Daimi Üye
soncalisma.jpg

Twirl'i silebilirim isterseniz. daha güzel durdu derseniz kalsın. yok sil derseniz sileyim :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
oraya başka bişi düşünsek daha güzel duru bence.

bunyas288

Daimi Üye
Selçuk kardeş bu site isminin solunda duran şekil ile bir oynama yapıp düzenlesen. Mesala uygun açı ile WWW yazıp son Wnin kuyruğunu Araç şekli ile birleştirsen nasıl olur. Sana zahmet olacak ama bir deneyelim bence

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bunyas288 tarafından yazılan metin:
Selçuk kardeş bu site isminin solunda duran şekil ile bir oynama yapıp düzenlesen. Mesala uygun açı ile WWW yazıp son Wnin kuyruğunu Araç şekli ile birleştirsen nasıl olur. Sana zahmet olacak ama bir deneyelim bence

güzel fikir... sticer işi yapıldı mı öyle gidecek artk. O yüzden yapboz oluyor. Kusura bakmayın. Sabit ilelebet kullanacağımız için güzel bişi olsun değil mi arkadaşlar?

selcukan43

Daimi Üye
Bencede sadesi daha hoş.. en güzeli hiçbişey olmasın.. sitenin başındaki logo'yu hiç sevmedim çünkü çok sade. Onun gibi bir logoyla mı sticker yapacağız ? ? ? ben bunu çok sevdim gözüme çok hoş geliyor oylamaya sunalım bunu. seçilmezse de canınız sağolsun :) en azından bir kaç çalışmam var onları da oylamaya sunabilirsiniz.

STICKER'IN SON HALİ

soncalisma.jpg

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bence bu hali güzel. Tamam yarın ben bu konu ile ilgili oylama bölümü açayım. Hadi hayırlısı

bunyas288

Daimi Üye
Bencede sadesi daha hoş.. en güzeli hiçbişey olmasın.. sitenin başındaki logo'yu hiç sevmedim çünkü çok sade. Onun gibi bir logoyla mı sticker yapacağız ? ? ? ben bunu çok sevdim gözüme çok hoş geliyor oylamaya sunalım bunu. seçilmezse de canınız sağolsun :) en azından bir kaç çalışmam var onları da oylamaya sunabilirsiniz.

STICKER'IN SON HALİ

soncalisma.jpg

Arkadaşlar ben sadece fikrimi söyledim. Bunu diyorsanız bunu yapalım.Nereye yapıştıracağımız konusunuda kararlaştıralım ozaman..