tampon

brain35

Azimli Üye
fiat servisinde arka ve ön tamponu boyatmanın maliyeti ne kadardır?active modellerde boyalı değil dynamiklerdeki yaparsak ne kadara patlar.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
servisi bilmiyorum ama Carioca gibi komple boyatmak için araştırma yaptım. Boyacı Astarı ile 250 tl ye atacak benden ömür boyu garanti dedi tanıdık ustam . şuan için düşünme aşamasındayım. Ama çok çizilecek gbi görünüyor. siyah tampon sürtünmeyi ufak tefek çizikleri göstermiyor zaten özelliği o boyanırsa en ufak sürtünme göze batacak :)

diamond

Saygın Üye
İmzamdaki görülen resimdeki griye boyalı tamponumu boyatmak 15 tl ye mal oldu :) zımparası astarı verniği boyası öğle yemeğinide arkadaşım ısmarladı sınırsız kutu kola içtim yani bedavaya boyadı Allah razı olsun 15 tl boya tuttu 2 tl de tinere vermiştim. Tanıdığınız varsa ucuza yırtarsınız.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
işini bilen adam başka :)

diamond

Saygın Üye
aracında kasko var nasıl olsa tampona çarp bir yere :) kaskodan boyattır yenisini taktırt daha ne diyim abi :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
bende seninki gibi ızgarayı beyaza mı boyatsam ? :) Premio nun beyazı yok galiba hiç görmedim. Ağır araba ya beyazı yapmamışlar

diamond

Saygın Üye
Benim ön tampon komple arac rengine boyalı idi bende premio görünütüsü vermek için sisleri ve tamponu boyama karı aldım dediğim gibi ön tampon ve sisler 15 tl boyası tuttu aldığım boyanında çeğreği kadar kullanıldı. ön tampon komple beyaz doblo görüyorum devamlı ön ışıklarım sararmıştı onları kırdım kaskodan değiştirtmiştim :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
jantlar 16" Fiorino jantı 400 lira çıkma sıfır. Lastikler Continental 195*55*16 4 ü 460 tl. sisler 75 tl . toplam 950 civarı

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
kendim taktım henüz süs olarak duruyor. Elektrik tesisatı yok oto elektrikçi 20 tl ye bağlarım dedi ama 10.000 bakımı bekliyorum servise bağlatıcam

brain35

Azimli Üye
sanırım far koluda değiştiriyorlar ben dobloyu aldığım zaman servise götürdüm baktırtmak için sis farı nı taktırmak artı çevresini boyatmak 375 tl yazıyordu şaşırdım.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
far kolu değil de Göğüs üzerinde Arka sis butonu var o butona Role aracılığı ile Paralel de bağlanabilir. Veya Boş Buton yerine yeniden buton taktırıp Bağımsız da takılabilir Uğraşsam kendim de yaparım da elektrik tesisatıdır ufak bi dikkatsizlik kötü şeylere mal olur :) servise sormadım ama fahiş fiat isterse elektrikçime yaptırırım

geremy

Onursal Kurucu
güvenilir derken garantisi olur.
onun haricinde parça ve işçilikde pahalıdır.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
usta benim arkadaş 4 sene önce arka ön tamponları 50 liraya boyattı ama boyalar dökülüyo