tampon soluk ne yapabilirim

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ben doblo yu 2. el aldım ama ön tampon yan sanayimi yoksa güneştenmi solmuş bilmiyorum acaba yardımcı olabilirmisin unutmadan araka stop çerçevesini sanırım ilk sahabi boyatmış haliyle boya dökülüyo ne yapa bilirim:)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
berat tarafından yazılan metin:
ben doblo yu 2. el aldım ama ön tampon yan sanayimi yoksa güneştenmi solmuş bilmiyorum acaba yardımcı olabilirmisin unutmadan araka stop çerçevesini sanırım ilk sahabi boyatmış haliyle boya dökülüyo ne yapa bilirim:)

bi foto alsak güzek olacak..

ayrıca arap sabunu sürerler yıkamacılar bunlar tamponların beyazlamasına yol açıyor

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Tampon soluksa ya sürekli parlatarak gezeceksiniz ya da bu iş yapılmış boyalar var plastik astarlı mat siyah attırabilirsiniz ama sürtmede falan kavlamaya başlayacaktır.
Stop için de araç rengini bilmiyorum ama beyaz astara plastik astar karıştırıp atarlarsa boya tutar dökülmez. Renk metalik ise verniğin kalitesi de önemli.
Benim tamponlarım karlıklarım marsbiyellerim hep boyalı 3 yıl oldu sökülme vb. sorun yaşamadım

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
usta nasıl resim göndercez yahu

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
usta siteye resim yükle alta çıksın putonuna basıp resim koyuyoru ama yüklenmiyo (geçersiz imaj dosya ismi )yazıyo yardımcı ola bilirmisiniz

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
usta siteye resim yükle alta çıksın putonuna basıp resim koyuyoru ama yüklenmiyo (geçersiz imaj dosya ismi )yazıyo yardımcı ola bilirmisiniz

yüklediğiniz resim 400 kb ve uzantısı jpg png olmalı*tup*

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

stop çerçevesini yeniden boyat.ama adam gibi boyasınlar,plastik macununu adam gibi vursunlar.

tanpon boyalı ise silikonlu normal boya cilası kullan.yetersiz gelirse piyasada renkli cilalar var,40 tl kadar bi fiyatı var bu cilaların.onu kullanırsın.yok tanponda boya yoksa ozaman plastik parlatıcı ürünler kullan.plastik parlatmak için özel oto plastik bakım ürünleri kullanabilieceğin gibi bildiğimiz torpido spreyi ile bile bu işi sorunsuz yapabilirsin.en az 2-3 yıkama işini görür.o da olmadı ben kalıcı ve cebime uygun bir şey istiyorum diyorsan o zaman bütün bisikletçi ve hırdavatçılarda bulabileceğin siyah sprey boya ile tanponu komple boya (tanpon tamircileri plastik tanponlara tamir sonrası bunu yapıyor,gözümle gördüm sonuç mükemmel.homojen ve ince bir boya katmanı ile tanponu ört bu sıkıntıdan kurtul.bu arada boyayı sağa sola kaçırıp arabayı mahfetme!

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız