Tampon parlatma

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
zaten bizimki kesinlikle temiz gelir çünkü hiçbirzaman pis kalamıyor bende ilk önce bi hızlı cila ile silerim sonrada ben size yardım ederim

zaten dobloda alıştı artık çamurlu bırakınca çalışmayacak şımardı kerata illa temiz bırakacan:D

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hehehe. o kadar şımartma aracı. sonra önüne geçemezsin.
sadece sen ben değil hep beraber girişsek bile saatlerimizi alır benimkinin seninki kadar olmasa da ışıldaması. :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
olsun hep beraber girişiriz öncesi ve sonrası diye fotolarız:D

geçen hafta pazar gecesi geç geldik yağmurluydu hava 3 gün çamurlu bıraktım 4. gün dayanamadım hemen yıkadım ama temiz oluncada çok güzel oluyor hele o su damlacıkları süper görünüyor:)

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ama sizin aracın rengi de can alıcı. d3 e en çok yakışan renklerden biri. benimki gri. esnaf işi. :) o yüzden naparsam yapayım istediğim gibi olmuyo. ben de sadece fırçaya sokuyorum. :) ama içini sürekli süpürür ve silerim :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kışın benim içinde içi önemli dışı pis olsada olur ama araba yatrsa dışınıda kirli bırakmam

aslında arabaya ilk günkü canlılığnın korursan her renk kendini gösterir bundanönce d1 füme idi 6 yılın sonunda ilk günkü gibi parlıyordu verdiğimiz galerici bile şaşırmıştı nasıl böyle baktınız bu arabaa diye sıfırından farksızdı d2 de define mavisi idid çok canlıydı yakıyordu ortalığı d3 çöl giriside çok güzel parladı şuan tam kıvamda beyazada parlamaz diyorlar ama palionun boyasına da şaşırıyorlr süper oldu kaputta saçını tarayabilirsin mesela:D

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
valla inanırım oğuz. bir araba senin elinden çıkmışsa dış görünüm sıfırdan farksızdır. şu arkadaki siyah parçaya hala inanamıyorum :):)