Doblo Süspansiyon ameliyatı

mami.58.34

Azimli Üye
Adı
Muhammet
Selamın aleyküm. Konuyu hortlatmak istiyorum. Daha önceki yorumları okudum biraz önce süspansiyon modifiyresi ile ilgili. Aracım d2 orjinal cargo combi. Fakat doblo 1 ve 2 lerde süspansiyonlar 2 ye ayrılmış ve cargo modellerin süspansiyonları daha sert yapılmış diye okudum biraz önce. Kimisi d1 vip süspansiyonunu övüyor. Kimiside 1.6 malibu süspansiyonunu şiddetle öneriyor. Yapan eden sonuç alan ve güncel olarak kullanan varmı. Ve 1.6 malibularda gerçekten süspansiyondan kaynaklı bir konfor söz konusumu

Yasin Ejder

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Selamın aleykumm ben yeni uye oldum . Herkes bı sekılde amortisör konusunda bı cok onerim verıyo pekı patlayan amortisör çok daha konforlu sekılde tamır edebilecek yer yer varmı . Acaba sert veya yumuşak olacak sekilde ben bunu istiyorum .

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Ve aleyküm selam hoş geldiniz. Bilgisi olan Arkadaşlar yardımcı olacaktır.

zaza_yk

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Ayni konunun cevabını bende istiyorum. Benim de d2 Doblom var. Amortisorleri patladı, fakat ben daha kaliteli amortisör almak istiyorum. Yeni Doblolarin amortisörleri uyar mı eski Doblo ya

Hakan alın

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hakan alın
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Amortisörlerin konfora etkisinin çok olacağını sanmıyorum, ama mevcut yaylarınızı daha yumuşak olanlarla değiştirebilirseniz 72 Impala gibi gezersiniz caddelerde..😊

zuhtuakinci

Gerçek Trekking Doblo
Doblo
Adı
zühtü
Kan Grubu
0 +
Meslek
Endüstriyel soğutma
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Gri
Selam D1 ve D2 lerin arkası makaslı amortisör konforla eşittir amortisör bozuk veya sertse konfor olmaz yaylarda kafanıza göre değişmez yoksa eskisi gibi hızla girdiğiniz ilk virajınız son gördüğünüz şey olur