Yardım Stop etme sorunu için yardımlarınızı bekliyorum!..

caglar.uzum

Yeni Üye
Doblo
Adı
Çağlar
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.2
S. A.
Arkadaşlar bende 2004 model 1.2 benzinli bir doblo var, aracım taxi çıkması çok yıpratılmış bir araç ama toplıycam inş. Problemim şu: aracım lpg de çalışırlen hararet fanı açılınca debriyaja basmamla stop etmesi bir oluyor yapmadım kalmadı desem yeridir son çare olarak tüp beynini değişmeyi üşünüyorum. (çekişi ve performansıdanaz aracın yükseltmek için önerilerinizi bekliyorum. )

Sahin ramazan

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ramazan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
S. A.
Arkadaşlar bende 2004 model 1.2 benzinli bir doblo var, aracım taxi çıkması çok yıpratılmış bir araç ama toplıycam inş. Problemim şu: aracım lpg de çalışırlen hararet fanı açılınca debriyaja basmamla stop etmesi bir oluyor yapmadım kalmadı desem yeridir son çare olarak tüp beynini değişmeyi üşünüyorum. (çekişi ve performansıdanaz aracın yükseltmek için önerilerinizi bekliyorum. )
Benimde 1.6 doblomda var ayni sorun

YASİNAÇIKYER

Saygın Üye
Doblo
Adı
YASİN
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
EMLAK TAHAKKUK
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
BEYAZ
bi elektronikçiye gitmeniz gerekiyor sorun bir sürü yerle alakalı olabilir iyi bir elektronikçi sorununuzu çözer ama iyi bir usta olmasına dikkat edin zira elektronikçiler biraz pahalı oluyor gereksiz işlemlerle paranız gitmesin.

Volkan3416

Azimli Üye
Doblo
Adı
Volkan
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Mağazacı
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.2
Araç Yılı
2004
Renk
GRİ
S. A.

A.S ,

bir dönem aynı sorun bende de vardı çözdün mü şuan bilmiyorum ama LPG silindir arızası gösteriyordu makineden düzeltilmiştir sonra bir daha bir problem çıkarmadı maliyet : 20 tl.

Keyifli sürüşler

MinikBadil

Azimli Üye
Doblo
Adı
Fırat Bülbül
Kan Grubu
0 +
Meslek
Oto Elektrik - Elektronik
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Kırmızı ( Ateş )
2006 Dablo Var Bende 1.4 Tüpte İken Bir Müddet Gidince Kasise Yaklaşınca Firene Basınca Yavaşlarken Stop Ediyor Motor Arıza Lambası Yanıyor Makineye Bağlandığında İşe Zengin Yakıt Karışımı Diyor Sorun Hala Devam Etmekte Neden Olabilir Acaba..?