Sol kayar kapı kilitlenmiyor

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Tepki
550
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
arkadaşlar d3 ün sol kayar kapısı kilitlenmiyor ama içten kilitleyince açılıyor. Camcı, kaportacı, elektrikci ve kilitci baktı birşey bulamadılar birisi motor zayıflamış su almış dedi diğeri halat arızalı dedi. Ama öyle bir durum varki dış kapı kolunu hafif kendine doğru çekerek kumandadan kilitlersen kilitleniyor açılmada sorun yok çok hassas bi ayar var ama kimse yapamadı. Başına gelen varmı boş boşuna kilit halat değiştirmek istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
içten kilitleniyor ise bence halatlarda bi sıkıntı var dış kapı kolunun halatlarını bi kontrol ettirin

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Tepki
550
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
@doblo vip premio
Adminim kontrol ettirmediğim bi yer kalmadı desem yeridir çok ince böyle mm lik bi ayar yapılması gerekiyor onu tutturamadılar

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Tepki
550
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
Halatlar komple söküldü temizlendi yağlandı kilitler yaylar mekanizmalar aynı şekilde temizlendi wd40 ile yağlandı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ozaman sana çok iyi bir trimci kilitçi gerekiyor yada kaportacı da bu işi yapabilir ama işinin ustası olması lazım

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Tepki
550
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
@doblo vip premio
Aynen öyle işinin ehli birisi lazım. Daha önce bu arabadan kullanan bi kaportacı ve fiat servsinden ayrılan usta var müsait olduklarında bakacaklar ikisi birleşip artık az önce konuştum