Sol arka tekerimde çok hafif yalpalama var çözüm nedir.

ademozkaragul

Doblocu
SMS Onaylı
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
GRANİT GRİ
Araç Model
CLASSiC Premio
Sevgili arkadaşlar hayırlı geceler, Bu gün ailecek pikniğe gittik .ve piknik benim neyime diyerek arabanın ön disklerini balatalarını ve fren hidroliklerini komple değiştirdim.Daha öncedende fark ettim farklı jantlarlada denedim. benim sol arka tekerde hafiften bir yalpalama var sekiz çizme tabiriyle. kampanayı söktüm temizledim taktım sanki kampananın bir tarafı döndükçe balataya değiyor. Acaba bu arka aks bilyasından yaparmı. Birde bu arka aks bilyası montajı ve sökülmesi nasıl oluyor. orda arka aks dingil mili varmı bilemedim. Tecrübeli arkadaşların yardımlarına talibim.

ademozkaragul

Doblocu
SMS Onaylı
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
GRANİT GRİ
Araç Model
CLASSiC Premio
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Çok ilgilisiniz. Poryabilyasını değiştirdim düzeldi.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
SMS Onaylı
Ad
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Plaka
78AAD161
Araç Model
Aracım Başka Marka

NevşehirliDoblocu

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
ilhan
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli
Araç Yılı
2010
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Mistik Gri
Plaka
50 AT 026
Araç Model
PANORAMA 1.6 105 HP MJET E5
Kardeşim ilgilenmek isterdik sorunun olursa bir dahaki konuda çözeriz sorunu inşallah

ademozkaragul

Doblocu
SMS Onaylı
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
GRANİT GRİ
Araç Model
CLASSiC Premio
arka poryayı sökmesi kolay. 2008 premio ve abs olanların bilyası diğer 2 kasalar ile aynı fakat abs okuyucu benimkinde 2mm daha büyük olduğu için diğerlerinine ait porya bilyasındaki abs okuyucu 2mm küçük olduğu için abs okumuyor arıza veriyor. Arka rot mili komple değil 4 tane alyan vida ile torsiyona bağlı. Poryayyı sökerken dikkatli olmakta fayda var abs okuyucuya zarar verebilirisiniz.

Yukarı Alt