Sistemimi Taktırdım arkadaşlar

WarDoomLe

Aktif Üye
Tepki
1
bakiergul tarafından yazılan metin:
WarDoomLe tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:
burak22 tarafından yazılan metin:
burgazzz39 tarafından yazılan metin:
Sistemin Hayırlı Olsun ...Servistemi Taktırdın Sistemi acaba.. Bayramdan Sonra Bende Düşünüyorumda .. Serviste Taktırdıysan
Edirneye Bi Geleyim..

Yok servise gittim ama sadece garantiyi öğrenmek için sistemi bi abim taktı kapı döşemeleri için kilps levyesi aldı özel içcilik süper arabada hiçbir problem yok tavsiye ederim

BURAK22 aynen kardeşim edirnede yaptırdım sistemi

Kim yaptı abi tesisatı Serkan abi mi ? Bir de maliyet ne oldu ? ben de düşünüyorum ilerleyen zamanlarda kısmetse de onun için soruyorum.

Eski sigorta hastanesi üstünde murat abi die biri var tanırsın belki şuan edirnede üstüne yok die biliyorum yani benm sistemi o taktı gayette memnunum işçiliği cok qüzel Murat Erten Erten Elektronik ufak bi mekan

Valla kardeşim ne olur kusuruma bakma işçilik için süper diye yazmışsın........Eğer bu süper işçilikse benim yaptığım montajlar Alaimi Cihan yani dünya harikası.......Gözünü seveyim sen daha resimi eklediğinde bu ne berbat montaj diye içimden geçirdim....Ama kalbini kırmıyayım diye birşey demedim....Bak gülüm.......O anfinin yeri senin ikili yatar koltuğun altı......ne bir kablo görürsün ortada nede arkaya birşey koyduğunda kablolar fişler kopmaz çıkmaz......Hadi tekli koltuğa vidaladın bari anfiye kabin yap ortadan kabloları kaldır....onuda yapmadın bari kabloları siyah bez bantla topla şık dursun.....Bez bantın yoksa siyah izole banttamı bulamadın.........Neolur bana kızma .......ben ne böyle bir montaj yapar nede aracıma yaptırırım....

yok önemli deil bncede bende böle olmasını istemedim ama oldu işte napalım zaten bu sisitem bu araçta cok durmaz 2 3 aya cıkartırım ben bunları işcilik qüzelden kastım araçta temiz çalışıyo kırıp dökme yok o bakımdan ne sistem takan adamlar gördüm kabloları ters bağlıyo aracın döşemelerini berabt ediyo[/quote

Canım benim o kadarını bilmem ben gördüğüme yorum yaptım......Bence topu topu 4 vida anfiyi söktür koltuk altına aldır....

Haklısın abi hem görünüş hemde sistemin sağlıklığı acısından en doğrusu o