Sinyal verince silecek ve dorluler calisiyor

E.cebi

Azimli Üye
Doblo
Adı
Erdinç
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Oksijen Üretim
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.2
Araç Yılı
2006
Renk
Gri
Arkadaslar, sag yada sol sinyal verince arka silecek, dortluler, farlar calisiyor, role ac kapa yapiyor paso. Silecegi 1.2.3. kadame calistirirsam gostergeler cok seri sekilde yanip sonuyor. Sinyal vermesem yada silecek calistirmasam sorun yok, ama calistirinca hersey birbirine karisiyor. Ön silecekleri hic kullanamiyorum paso role ac kapa yapiyor. Araci son birakirken bir seyi yoktu, sabah calistirayim dedim bunlar geldi basima. Cozumunu bilen varmi yoksa elektrikciyemi gitmek lazm

mhmt-

Aktif Üye
Adı
caglayan diker
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektronik Teknikeri
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Kahverengi
Arac d3 ise bagaj kapisi sol ustte kablolar geciyor ordaki siyah jakin kablo kapuyor bu arizayi genelde ondan yapiyor sapitiyo arac.

E.cebi

Azimli Üye
Doblo
Adı
Erdinç
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Oksijen Üretim
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.2
Araç Yılı
2006
Renk
Gri
D1 arac, benim aracta ordada kablo var jaki goremedim kablolar saglam duruyo, şunuda farkettim içerde bakinca gostergede farlar yaniyor gozukyor ama aslinda farlar yanmiyor, farlar iptal Bi elektrikci arkadas saselere bak dedi, onada baktim sikinti yok, galiba elektrikci yolu gozukuyor

Muhammet Çılgın

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
Muhammet ÇILGIN
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Alev Kırmızı
Aynı sorun bende de var. Bir ara kolların bulunduğu mekanizmayı değiştirmen gerekir içinde oksitlenme olabilir içinden şase yapıyor olabilir dediler. Fiyat öğrendiğimde aynı marka modele 3-4 tane parça olduğunu öğrendim. Sonradan bende yaptırmaktan vazgeçtim.
Sana hak veririm ki bazen çok sinir bozucu olabiliyor.