silecekler

menes

Yeni Üye
arkadaşlar s.a size iki sorum olacaktı bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim tatil için memlekete gittim dün uzunyol yapıyodum hız 130 140 civarı aracın ön konsolundan titreme sesi geldi önce bozuk para falandır sandım arabada ne varsa boşalttım ama tekrar aynı titreme sesinin geldiğini farkettim eminim ön konsoldan geliyor önceden böyle bir şey yoktu babama sordum oda önceden öyle bi ses yoktu yeni olmaya başladı dedi acaba konsolda benim görmediğim bir yerde çatlak falan mı var gerçekten rahatsız edici bir ses ne denediysem olmadı acaba servise falan mı götürsek birde ön cam silecekleri açıldığında çok ses çıkarıyor değiştirmemiz mi gerekiyor araç daha 17 bin km de bu km de böyle sorunlar çıkarması çok moralimi bozdu değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Önemli bir şey olduğunu sanmıyorum. ama ne olduğu hakkında da bir fikrim yok.

Benim aracın da rölantide sağ kapıdan tıkırtı sesi geliyor arada bir servise uğrayınca yaptırıyorum 1 ay idare ediyor :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
öncelikle silecekler zamana bağlı km ilede alakalı ama güneşin altında yandı ise kaucuk kavrulmuştur ben mesela daha yeni değiştirdim gittim yine orjinali aldım öncekide ses çıkarmıyordu ama artık 3.5 yaşında ucu yırtılmıştı

ses hakkında duymadan bişey diyemem ama torpidonun iç tarafı yani kapağın arkası boş oraa bir bakın oraya bişey kaçmış olabilir bu değilse servise gidip dinletin kırılan biyer yoktur zannetmiyorum tabi darbe falan yok ise yoktur