SİLECEK

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeşim sileceğin muz mu klasik mi

alicem

Azimli Üye
Tepki
4
Aynı senin karşılaştığın problemle bende karşılaşmıştım.Düzgün silmiyordu biraz salladım sonra servise bakıma gidince bi söyliyim değişsin dedim adam demesinmi bu garantiye girmez dış donanım diye.Allaaah gerisini siz düşünün kavga gürültü.

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
baki abi söylediğin yöntemi uyguladım olmadı, hatta cama cila çektim kaymak gibi oldu yinede silecek atlıyor, kuruyken atlama çok nadir oluyor ama cama su fışkırtınca yada cam ıslaksa bu atlama daha çok oluyor.
işin tuhafı sileceklere baktım sıfır gibi ve ne sertleşme nede bişey var anlamadım bu işi, hayır cilalı kaymak gibi camda bile atlıyor orası ilginç geldi bana.

hardcrss

Onursal Üye
Tepki
13
bende muz silecek takmıştım geçenlerde ama bir ay bile olmadan eskisi gibi silmiyor sanki. silecek, sağa sola oynuyor aparattan dolayı. bugün sağanak yağışta beni memnun etmedi. ilk taktığımda süper siliyordu.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aparat iyi değildir.ondan olabilir.birde orjinal gibi olmuyorlar nedense.ya da biz ucuzunu aldığımızdan da oluyor olabilir.

hardcrss

Onursal Üye
Tepki
13
aparat iyi değildir.ondan olabilir.birde orjinal gibi olmuyorlar nedense.ya da biz ucuzunu aldığımızdan da oluyor olabilir.

sileceğin aparatı sileceği, sıkmadığından, silecek sağa sola oynuyor. camda hareket ederken buda dalgalanmaya sebeb oluyor. sıkıca tutsa bunlar olmaz.

aparatı nasıl sıkarım diye baktım ama göremedim.

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
yok arkadaşlar aparat çok iyi tutuyor sımsıkı, hatta söküp başka muz silecek deneyecektim ama sökemedim o derece aparatta sıkıntı yok ama biyerde bişey var o kesin ve bu silecekler yüzünden kaza yapmaktan korkuyorum o derece silerken öyle bi iz bırakıyorki çok kötü.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben de geçen gün aldım muz silecek fakat hiç aparat falan vermediler. belki üzerinde montajlıdır ben dikkat etmemişimdir :) şimdilik silme olayı süper bakalım ne kadar süre bunu koruyabilecek?

hardcrss

Onursal Üye
Tepki
13
yok arkadaşlar aparat çok iyi tutuyor sımsıkı, hatta söküp başka muz silecek deneyecektim ama sökemedim o derece aparatta sıkıntı yok ama biyerde bişey var o kesin ve bu silecekler yüzünden kaza yapmaktan korkuyorum o derece silerken öyle bi iz bırakıyorki çok kötü.

aparat sıkı tutuyor derken, silecek kolunun sileceğe takılan çengelinden bahsetmiyorum. evet o sımsıkı tutuyor fakat, silecekte bulunan silecek lastiğini tutan küçük aparatta boşluk var. resim de de kırmızı daire içine aldığım yer oynayan yer.

screenshot1ly.png