Sıfır Araç Alacaklar Için 10 Numara Fiat Indirimi

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Arkadaşlar sıfır araç alacaklar için sponsorumuz premio plus fiyatına trekking veriyor. Aradaki 2000 tl indirim olarak kazanıyorsunuz.

Ticari araç sahibi takım oyuncularımızın yüzünü güldürecek yeni bir kampanya başlatıyoruz. Fiat ticari aracını yenilemek isteyen, ikinci veya üçüncü ticari aracını almak isteyen 10 Numara Fiat'lılar;

** Doblo Combi Trekking için üst versiyon farkı olan 2.000 TL'yi ödemeden Doblo Combi Premio fiyatına Doblo Combi Trekking sahibi olabilecekler.

** Fiorino Combi Premio için üst versiyon farkı olan 2.000 TL'yi ödemeden Fiorino Combi Emotion fiyatına Fiorino Combi Premio sahibi olabilecekler.

** Bu versiyonlar dışında diğer tüm Fiorino Combi /Cargo, Doblo Combi/ Cargo, Ducato ve Pratico modelleri için de 1.000 TL indirim alabilecekler.

Bu kampanyadan yararlanmak için 444 22 55 Fiat Çağrı Merkezi'ni arayarak Fiat'ın ayrıcalıklarına siz de dahil olabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
  • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 31 Aralık 2016'ya kadar geçerlidir.
  • Kampanya Fullback, Doblo Panorama ve Fiorino Panorama modellerinde geçerli değildir.
  • Kampanyadan yararlanmak için 0 km Fiat ticari araç satın alınmadan önce, 444 22 55 üzerinden mevcut Fiat ticari araç bilgileri ile kayıt yaptırılması zorunludur.
  • Kampanya yalnızca mevcut Fiat ticari araç ruhsat sahibi şahıs ya da şirket için geçerlidir. Bir kişi aynı ay içerisinde kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir.
1555_2_ic_galeri.JPG

Musa ATASEVEN

Onursal Çankırı Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
Geçen hafta sonu sıfır Doblo almak için gittik. Dün zam geldi deyip fiyatı faz la söylediler, dün gelseydiniz uygun olurdu dediler (Ellerindeki araç için). Araç yok dediler, yok satıyor dediler, dediler dediler ama bizim arabaya öldüm parası verdiler. Hangi bayiye gittiğim bende kalsın ama adam açık açık söyledi. İkinci el para etmiyor diye. İnsan kendi markasına bunu yapar mı anlamadım. Güldüm Çıktım. Burada bunları yazmamın nedeni; araçlarda indirimlere, sıfır faiz demelerine, yıl sonu kampanyası demelerine aldanmayın. Hesabınızı iyi yapın. Hala Doblo'yu çok seviyorum ama yapılan güzel değildi.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Musa_06-18
aynen doğru dedin musa baba öyle fırsatcılar var

arda2000

Saygın Üye
Adı
Arda
Modeli
Renk
Saklı Bahçe
Fiat ı kötülemek için yazmiyirum ama
Serviste üst düzey çalışanına
Normal müşteriden fazla fiyat vermişler.
Elemanda kizip 0 wv polo almis.

İyi araştırıp. Saglam pazarlık etmek lazım.
Ayrıca kendi doblomuza , kendimiz satmamiz lazim

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
benim dobloya bile 28 verdiler en iyisi bizim satmamız ve karşılarına çıkmamız lazım

Musa ATASEVEN

Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
@kardelenkurt

İnsanın ister istemez canı sıkılıyor değil mi başkanım. Teklif ettiğimiz araçlar başka markaya ait olsa neyse diyeceğim ama bu şekilde çok yanlış. Dün zam geldi ne demek birde yaa. Tamam fabrikadan çıkacak araç için neyse de elindeki araç için de aynısını söyledi. Kendilerini VW sanmaya başladılar bence. Yerli olduklarını unuttular ihracat yapacağız derken. Türkiye'de üretilen aracı, Türkiye piyasasına sürmeyip ihracata önem verip araç yok diyorlar. Başka açıklaması yok bunun. Caddy skandal olup 2.0'a geçmeseydi görürdüm ben bunları. Renault şekilsiz, Ford gereksiz pahalı olunca ortalık boş kaldı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
@Musa_06-18
bunları burda yazıyor olman ve silinmemiş olması çok güzel çünkü ben daha önce benzer şeyler (servis hakkında) yazdığımda anında silinmiş ve sevmiyorsan sat gibisinden mesajlar yazılmıştı,yani objektif ve gerçekçi olabilen ve taraftarlık yapmayan birini görmek beni sevindirdi sadece.

Musa ATASEVEN

Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
@doblo3535

Ben her zaman Doblo'cuyum. Fanatiklik ise fanatiğim. Şuan arabam Doblo değil belki ama imkan bulduğum ilk anda yine Doblo olacak. Servis konusu her yerde aynı sanki, bizim takip etmemiz gerekiyor. Adam bana 2014 Doblo'mu servise götürdüğümde balatalarının değişmesi lazım diyor hiç bakmadan. Neden diyorum; 40.000'de değiştiriyoruz diyor. Her yiğidin yoğurt yemesi farkıdır dedim onlara. Örnek olarak, Ben kırmızıya yaklaşırken uzaklardan itibaren arabayı yavaşlatırım, kimisi de kırmızının dibine kadar gaza basıp sonra firen yapar veya otobanda her sınırı geçtiğinde arabayı frenle yavaşlatanları görmüşsünüzdür, düz yolda fren yaparlar. bu iki balata aynı km'de biter mi dediğimde baktı sadece. Bize böyle dendi diyor, o da haklı kendince tabi. Emir kulu sonuçta. Son olarak; Eleştiri, iyi olanı daha iyi yapar. Hatalarını görüp, kendine çeki düzen vermesini sağlar. Bizde neyse o. Burada birşey silinmişse kişisel tartışmadır diye düşünüyorum. Bu Forum insanların fayda sağlaması için kurulmuş bir ortamdır. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi