Doblo Sadece sabahları ilk çalıştığında

Mustinaz

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
BEYAZ
Herkese selamlar . Yeni katıldım aranıza . 2015 cargo doblo sahibiyim . Bir süredir sabahları aracı ilk çalıştırdığında tak tak diye bir ses geliyor bir iki dakika boyunca devam ediyor ondan sonra kesiliyor ve bir daha gelmiyor araç motoru tam anlamıyla soğuyana dek . Neden olabilir acaba tamire götürüyorum fiks muhabbet sesi duymamız lazım . Başına gelen varsa bilgilendirme yaparsanız sevinirim . Herkese iyi akşamlar

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Herkese selamlar . Yeni katıldım aranıza . 2015 cargo doblo sahibiyim . Bir süredir sabahları aracı ilk çalıştırdığında tak tak diye bir ses geliyor bir iki dakika boyunca devam ediyor ondan sonra kesiliyor ve bir daha gelmiyor araç motoru tam anlamıyla soğuyana dek . Neden olabilir acaba tamire götürüyorum fiks muhabbet sesi duymamız lazım . Başına gelen varsa bilgilendirme yaparsanız sevinirim . Herkese iyi akşamlar
Videoya çekerek gösterebilirsiniz ustanıza ya da dediği gibi akşamdan bırakmak lazım. Servis bile aynısını söylüyor maalesef. Başına gelen arkadaş varsa yardımcı olacaktır inşaallah.

Mustinaz

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
BEYAZ
Videoya çekerek gösterebilirsiniz ustanıza ya da dediği gibi akşamdan bırakmak lazım. Servis bile aynısını söylüyor maalesef. Başına gelen arkadaş varsa yardımcı olacaktır inşaallah.

osmanakcyn

Daimi Üye
Doblo
Adı
Osman
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Beyaz
Yağ lambası geç mi sönüyor dikkat ettiniz mi

Mustinaz

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
BEYAZ
Yok geç de sönmüyor hani soğuk havalarda bi 5 saniye falan kalıyor ama sonra hemen sönüyor