Rot Ayarı

mfaydin

Daimi Üye
Arkadaşlar bugün kışlık lastiklerimi taktırdım. Jantlar eğrilmişti onları düzelttirdim. Jant düzeltme işlemini işini sağlam yapan ustalara verin. Kısa yoldan torna yapıp vermesinler. Uzun zamandan sonra Rot'a girdim. Ön düzen ve arkaların rot ayarı yapıldı. Ustanın bana söylediği bizim D3'lerde arkalara da rot ayarı yapılıyormuş, bağımsız süspansiyon olması dolaysıyla. Biliyorsunuzdur her tekere bir cihaz takıp ayarı yapıyorlar. Arka tarafı da gevşetti ayarladı, tekrar sıktı. Gerçekten böyle bir şey varsa herkesin bilgisine.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ilk defa duydum. hayırlı olsun.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bizim araba fabrikadan çıktığından beri hiç rota gitmedi :) hep erteliyorum bakalım nolcak.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bizim araba fabrikadan çıktığından beri hiç rota gitmedi :) hep erteliyorum bakalım nolcak.

hiç elletme o zaman.lastiklerde yeme sorunu ya da sağa sola çekme problemin yoksa kesinlikle elletme.ben d1 imde sen gibi hiç yaptırmadım dedim 60 bin civarı bir ayar yaptırdım ondan sonra lastikler yemeye başladı.yenisinde dekışlıkları taktırınca baktırmıştım sıkıntı yoktu amortisörün rulmanını değiştirince serviste ayar yaptılar lastik aynı şekilde yemeye başladı tekrar yeniden ayar yaptırdım bakalım ne olacak.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayırlısı olsun