Radyo problemi

burakreis

Azimli Üye
selam arkadaşlar benim radyo araba sarsıntı yapınca dönerken veya kalkış yaparken kapanıyor sinir bozucu bişey ben açıp bakcam ama radyonun üstündeki kapağı alamadım çatlatmak istemiyorum nasıl sökülüyor arkdaşlar bilen varmı

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
sa kardeşim bizm doblonun radyosunda problem war yarım saat açık kalınca kapanıoo kaç defa servise qittik bi türlü sorun bulamadılar :mad: pikniğe felan gidince çoq kötü oluoo

burakreis

Azimli Üye
benim radyoda kapanma yok öyle yarım saatte bir gibi ama daha beter yolda az bi sarsıntıda aç kapa yapıyor ses sabit 31. seviyeye dönüyor sanırım kablolarda kısa devre var şu üst kapağı çıkartabilsem ;)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
üst kapak sanırım tırnaklı kardeş dikkat et..

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
inş açarsın üst kapağı :D

geremy

Onursal Kurucu
Can tarafından yazılan metin:
sa kardeşim bizm doblonun radyosunda problem war yarım saat açık kalınca kapanıoo kaç defa servise qittik bi türlü sorun bulamadılar :mad: pikniğe felan gidince çoq kötü oluoo
büyük ihtimalle bamışsındır ama sakın 20 dakikaya ayarlı olmasın.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
geremy tarafından yazılan metin:
Can tarafından yazılan metin:
büyük ihtimalle bamışsındır ama sakın 20 dakikaya ayarlı olmasın.

bence de bizim teyplerde 20 dk ayarı var. 20 dk sonra otomatik olarak kapanıyor.

burakreis

Azimli Üye
arkadaşlar ben navigasyon alcam aslında o yüzden teybi düzeltmek istiyorum normalde işim olmaz pek müzikle bu mp3 video oynatan lcd navigasyondan alcam nedense taktım kafaya :mad:

burakreis

Azimli Üye
o radyonun üstündeki kapağı kesinlikle zorlamayın arkadaşlar tırnaklı felan değil radyonun önündeki dört köşesindede olan ufak deliklerin hepsine tel sokup içteki tırnakları serbest bırakman gerekiyor hepsi serbest kalınca radyo rahat bi şekilde çıkıyor benim elim alıştı 2 gün sonra değiştircem radyoyu şimdi mp3 çalar geldi dediğim gibi orjinal radyoların o deliklerindeki tırnakları tellerle kurtarmadıkça hiçbişekilde çıkaramazsınız yerinden sakın üstündek kapağı zorlamayın çünkü o iç taraftan vidalı çatlatırsınız direk