paspas tavsiyesi

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
arabadaki paspaslar botla araç kullanırken sorun çıkartıyor.tırtıkları yüksek geliyor. dobloyada uygun değildi bi kısmını kesmek zorunda kaldım. sizin bilidiğiniz dobloyo özel olup kumaş bir paspas markası varsa söylerseniz memnun olurum.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
selimhan26 tarafından yazılan metin:
arabadaki paspaslar botla araç kullanırken sorun çıkartıyor.tırtıkları yüksek geliyor. dobloyada uygun değildi bi kısmını kesmek zorunda kaldım. sizin bilidiğiniz dobloyo özel olup kumaş bir paspas markası varsa söylerseniz memnun olurum.

sana tavsiyem evlerin önüne koyuyolarya üstünde hoşgeldiniz yazıyo ondan al koy ayağının altına kayma felan ortadan kalkıyo... :)

cnkshn

Saygın Üye
kışın kumaş paspas kullanmanızı önermem. ıslak botlarla araca bineceksiniz, o ıslaklık paspaslara oradanda aracın taban halısına gidecek. kuruması çok zor ve aracın içinde koku oluşturuyo ıslak olduğu için.

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
teşekkürler arkadaşlar önerilerinize göre kumaş almayayım. Hepsiburada da 45 tlye dobloyo özel paspas var dışarda bulamazsam onu alırım.

ERCAN

Daimi Üye
paspas seçiminde... öncelikle dile getirildiği gibi...kumaş paspas kullanmak bir hayli zor..lastik paspas alırken..alacağınız paspası burnunuza yakın bir mesafeden koklayın...eğer pafüm kokusu var ise tercih etmeyin ..parfümlü olanlar hurda pilastikten eritmeyle...imalatı oluyor...parfüm kokusu uçtuğu için ..geriye hoş olmayan pis bir koku kalıyor..lastik paspası koklayınca ...pilastik kokusu dahi olmasın....

geremy

Onursal Kurucu
üzerinde gelen doblo lastik paspaslardan memnunum kalın ama yumuşak olmasından dolayı kullanışlı.

zaten paspas altlarına halıfleks kestim.

Dark Knight

Fenomen Üye
Araç ile birlikte verilen halı paspaslar çok hoş görünüyor ama ben pek kullanışlı bulmadım. Aracı yıkatırken de paspasları elletmiyorum. Haftasonu praktiker'den 60TL vererek lastik paspas takımı aldım. Halı paspası sadece yazın kullanmayı düşünüyorum. Halı paspaslar ıslanırsa kurumuyor ve çok kötü kokuyor.