Parklar Ve Pkaka lambası değişimi

replay

Daimi Üye
Merhaba arkadaşlar bugün resmi tatil oldugu için evde boş boş oturmak istemedim doblomda yaptığım değişiklikler.

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with

arkadaşlar ilk defa resim yüklüyorum kusurum varsa kusura bakmayın :)
Bu park lambaları muaneden gecermi acaba ?

orcun61

Azimli Üye
Hayırlı olsun .
Ön parkları çok beğendim kısa zamanda inşallah bende değiştirip Turuncu yapmayı düşünüyorum. soluk sarı nereye kadar.
plaka lambasına gelince ;
Nedense ben bundan 3 sene önce muayeneye girdiğimde hiçbiri yanmıyordu hafif kusur yazdılar
sonraki sene orjinal ampullerini taktırdım işlev görmüyor diye hafif kusur yazdılar(ne alakaysa artık.)
1 ay önce aracı muayene sokarkende şuanda da olduğu gibi mor ampul takılı yine hafif kusur yazıldı .
Tüv Dekiler "anten". Ne yaparsan yap kafasına göre takılıyorlar

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
turuncu park nerdeden buldunuz bende arıyorum

replay

Daimi Üye
turuncu park cok aradım çoğu boyama ben orjinal camıda turuncu olandan aldım bizim burdaki aksesuarcıda buldum çiftini 5 TL ye aldım. Benimde cok hoşuma gitti.
Muaneye gelince inş Bi sıkıntı cıkarmazlar olmassa eskilerini geri takarım :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Hayırlı olsun .
Ön parkları çok beğendim kısa zamanda inşallah bende değiştirip Turuncu yapmayı düşünüyorum. soluk sarı nereye kadar.
plaka lambasına gelince ;
Nedense ben bundan 3 sene önce muayeneye girdiğimde hiçbiri yanmıyordu hafif kusur yazdılar
sonraki sene orjinal ampullerini taktırdım işlev görmüyor diye hafif kusur yazdılar(ne alakaysa artık.)
1 ay önce aracı muayene sokarkende şuanda da olduğu gibi mor ampul takılı yine hafif kusur yazıldı .
Tüv Dekiler "anten". Ne yaparsan yap kafasına göre takılıyorlar

aynen kafalarına göre takılıyorlar

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
güzel olmuş bende parkları beyaz yada turuncu düşünüyorum arka plaka lambamda mavi

replay

Daimi Üye
güzel olmuş bende parkları beyaz yada turuncu düşünüyorum arka plaka lambamda mavi

Bende'de ilk başta beyaz vardı 4 lü led muaneye gidicem yaklasık 15 gün sonra felan gidiyim dedim orjinal sarı alıyım takıyımda bi sıkıntı cıkmasın.
Aksesuarcıya gittim adam dedi abi turuncu al muanedede sıkıntı cıkmaz dedi zaten benimde aklımda vardı bence direk turuncu al.Siyanlleride bağlatıcam muaneyi atlayım. :)

schell5

Aktif Üye
Bu aracın malasef her sene muayene olması en büyük dezavantajlarından :(

datdat11

Azimli Üye
ben Plaka lambalarına kırmızı Trnsparan Film Yapmıştım süper yanıyo kıpkırmızı

replay

Daimi Üye
Güzel olmuş hayırlı olsun plaka ampullerini nasıl degistirdiniz
Baya zor bir şekilde ilk önce kitapcığı actım ordan nasıl cıkartılacağını gösteriyor fakat baya zahmetli :D
Baya zorlandım ilk başta Plaka lambalasının oraya düz bir tornavidayle sağa veya sola itiyorsunuz zaten kendi gidiyor sonra itili bir şekilde kendinize cekiyorsunuz.
Zaten plaka lambası park lambasıyla aynı yani heryerde rahatlıkla bulabilirsiniz :D
takmasıda aynı şekilde kitapcıkta gösteriyor ama biraz zahmetli :)

screamforce

Aktif Üye
bendede vardı turuncu park çamurluk sinyallerine turuncu folyo çekip parktaki ampullerle değiştirmiştim muayenede sökmüşler parkları.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
turuncu vardı benim doblo da ben geçtim hafif kusur yadılar