Park sensörü taktırmak, yardım edermisiniz ?

muratozgur

Yeni Üye
Adı
murat uçar
Modeli
Renk
gri
2012 model my life donanım doblo var bizde resimdeki araç, park sensörü yok park sensörü taktırıcaz, yetkili servisde 200 tl gibi bi rakam söylemişler,sizce nasıl yetkili servis dışında biyerde daha ucuza taktırsak sağlıklı olurmu, dıt-dıt ötsün yeter görüntülü falan bişey istemiyoruz, bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar bi yardımcı olsunlar

ahmet94

Azimli Üye
Adı
AHMET SAVCI
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Bilgi İşlem
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
Kolay gelsin iyi akşamlar.Aynı sorun bende de var internette 50-60 tlye park sensörleri var ama ne kadar iyidirler kullanmadan bilemeyiz.Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim :) iyi forumlar

mert sevren

Azimli Üye
Adı
mert
Abi en iyisini sen bilirsin ama serviste taktir kafan rahat olsun bi sıkıntı olursa da götürürsün sonucta yetkili servis illaki bir cozum bulurlar. He uygun fiyatli diyorsan AHMET 94 abinin dedigide mantikli ama bence en iyisi yetkili servis abi

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence kaliteli bi marka alıp iyibir elektirikçide taktırın park sensörününde kaliteli olanları var 30 40 tllik ürünler nekadar sağlıklıdır bilinmez

LU837

Azimli Üye
Adı
caner
Modeli
Renk
Kırmızı
Park sensoru 50-60 tl taakmasina 100 tl istiyorlar ben taktirdim hicte hosuma gitmedi bence serviste taktir

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
Ben Eski Aracım Fiestaya Taktırmıştım Bildiğimiz Tanıdık Bir Elektrik Ustasında Harikada İş Yapıyordu 80 TL ye Takmıştık :)

cengiz522

Fenomen Üye
Adı
Cengiz ertürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gsm teknik servis
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
aytozu gri
Bende eski aracın Kangoo ya kendim motajını yapmıştım 40 tl ye almıştım 2 saatte monte ettim gayet güzel oldu çok memnundum yeni D3 premio da orjinal park sensörü var[emoji106]