P0011 Kam Mili Pozisyon Hatası

Albeaci

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Cihat
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
İstanbul. Avrupa yakası kardeşim.

cscengiz

Yeni Üye
Adı
cengiz
benim aracımda 1.4 2006 doblo aynı sorun bende de var aracı sabit bir gazla kullandığım zaman arıza ışığı yakıyor ve bu arıza kodunu veriyor araç çekişten düşüyor kendini korumaya alıyor ışık söndüğü zaman aracı değişken gaz vermelerde kullandığımda arıza ışığı yakmıyor bazen dalıyorum sabit devirde kullandığımda 50 metre gitmeden arıza ışığı yakıyor bir çok sensör ve triger seti değiştim malesef sorun çözülmedi aynı sorunla karşılaşan varsa banada yardımcı olabilir mi

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Kardeşim sorununu yeni gördüm beyinden sorun kontrol ettir diyot patlıyor ben kendim beyinliler soktum götürdüm tamir ettirdim motor isisindan yada kaynak yaptirmaktan oluyor

krkmz8911

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ömer
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
2006 1.4 Doblo aracıma motor yapıldı araç yolda giderken arıza lambasını yakıp devri düşüyor tüm sensörler değişti ve sorun çözülmedi başına gelen bilgi verebilir mi senteyi 3 ayrı usta ayarladı yağlı kasnak krank dişlisi ve sensörlerin tamamı değişti en üst külbürütör kampındaki valf kaldı sadece motor renktefiye olana kadar böyle bir arıza yoktu fas sensörü p0011 arızası veriyor cihazda yardımcı olurmusunuz hala uğraşıyoruz elektronikci beyinde sorun yok dedi yazılımı tekrar yükledi bulamadılar başına gelen varsa yardım etsin lütfen

Son düzenleme:

sagolayn

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
KAMİL
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
2006 1.4 Doblo aracıma motor yapıldı araç yolda giderken arıza lambasını yakıp devri düşüyor tüm sensörler değişti ve sorun çözülmedi başına gelen bilgi verebilir mi senteyi 3 ayrı usta ayarladı yağlı kasnak krank dişlisi ve sensörlerin tamamı değişti en üst külbürütör kampındaki valf kaldı sadece motor renktefiye olana kadar böyle bir arıza yoktu fas sensörü p0011 arızası veriyor cihazda yardımcı olurmusunuz hala uğraşıyoruz elektronikci beyinde sorun yok dedi yazılımı tekrar yükledi bulamadılar başına gelen varsa yardım etsin lütfen
dostum yapıldı mı araban bende de aynı problem var

cscengiz

Yeni Üye
Adı
cengiz
Merhaba sorunu çözebildiniz mi bilgi verebilirmisiniz

Ugurdyp

Yeni Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Arızanın çözümünü bulan lütfen yardımcı olabilir mi