OTOMOBİL Doblolar için UYGUNLUK BELGESİ

sefaa

Yeni Üye
Arkadaslar selamlar,öncelikle konuyu yanliş yere actıysam özür dilerim ama durumu gercekten acil..

Bugun 2003model 1.9jtd otomobil(Cok Amaclı) aracımı muayene ettirmeye gittim,her bir sorunu gectik ama ruhsatta cok amaclı yazdıgı icin uygunluk beyannemesi olması lazım bunun sizde varmı dediler bende hayır bende yok dedim onu cıkartmanız lazım dediler. bu uygunluk belgesi nerden cıkartılacak? bir bilgisi olan varmı? yada başınıza boyle bir olay geldimi? Acil yardıma ihtiyacım var.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geçmiş olsun.ilk defa duyuyorum ve çok amaçlı ne demekmiş.benim d1 imde otomobil ruhsatlı idi ve böyle bir şey yazmıyordu.istasyonda söylemeleri lazım nereden almanız gerektiğini.orada bir şey demediler mi?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
otomobil ruhsatlı larda hepsinde çok amaçlı yazar uygunluk belgesini ilk defa duydum

sefaa

Yeni Üye
yaa yemin ederim oturup aglayacagim,emniyetten alın dediler,emniyete gittim adamlar güldü resmen,bu ilk tescil oldugu yerden verilir dedi,o emniyette bunu 1yıl saklar sonra atar dedi. yani bunu bulmaniz imkansız dedi,yoktur cünkü dedi. asil hayret ettikleri sey ise TUVTURK un bunu neden istedigi oldu.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bu tüvde biyerlerinden element uyduruyor:)

slhle_d

Daimi Üye
TUV e tekrar gidin.O belge olmadigi icin aracinizin muayeneden gecirmediklerine dair tutanak isteyin. Veremeyiz derler ise israr edin ve sebep sorarlarsa kusur olmayan araci gecirmedikleri icin dava acacaginizi soyleyin. Ya muayeneden gecirecekler ya da tutanagi verecekler. Elemanlar ile tartismaya giderse konu sorumpu mudur ile gorusun ve sikayetci olacag8niz konusunda ciddi olun 100 de 95 bu riske girmeyip aracinizi gecireceklerdir.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
zaten saçma bişey hiç duyulmadık bi belge

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
TUV e tekrar gidin.O belge olmadigi icin aracinizin muayeneden gecirmediklerine dair tutanak isteyin. Veremeyiz derler ise israr edin ve sebep sorarlarsa kusur olmayan araci gecirmedikleri icin dava acacaginizi soyleyin. Ya muayeneden gecirecekler ya da tutanagi verecekler. Elemanlar ile tartismaya giderse konu sorumpu mudur ile gorusun ve sikayetci olacag8niz konusunda ciddi olun 100 de 95 bu riske girmeyip aracinizi gecireceklerdir.
Çok mantıklı*clap*