Yardım Otomatik İç Işıklar Yanmıyor 2011 Nemo

erenunan

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Eren
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Citroen nemo 2011 aracın iç aydınlatmalarını değiştirmek için led aldım taktım , taktıktan sonra aracın kapısı açıkken yada arabayı açtığımda otomatik iç ışıklar yanmıyor nereyle alakalı acaba bilgisi olan var mıdır ?

Gunki K

Aktif Üye
Doblo
Adı
Güner
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Gri
Led tek yönlü çalışır ya iç düğmeden siz yakarsınız yada ledin + - kısmını değiştirirsiniz kapı açılınca yanar bu seferde iç düğmeden basınca yanmaz ya öyle yada böyle bağlayacaksınız seçim sizin. Eski sarı ampulde ikisinde de çalışıyor du ama derseniz ampulde + - / - + kavramı yoktur ters versenizde yine çalışır

erenunan

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Eren
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Led tek yönlü çalışır ya iç düğmeden siz yakarsınız yada ledin + - kısmını değiştirirsiniz kapı açılınca yanar bu seferde iç düğmeden basınca yanmaz ya öyle yada böyle bağlayacaksınız seçim sizin. Eski sarı ampulde ikisinde de çalışıyor du ama derseniz ampulde + - / - + kavramı yoktur ters versenizde yine çalışır

16558300737943667627489475708227.jpg

erenunan

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Eren
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Abi + - denedim olmadı yuva fotoğraftaki şekilde

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Citroen nemo 2011 aracın iç aydınlatmalarını değiştirmek için led aldım taktım , taktıktan sonra aracın kapısı açıkken yada arabayı açtığımda otomatik iç ışıklar yanmıyor nereyle alakalı acaba bilgisi olan var mıdır ?
Sigortaları kontrol edin sağlamsa LED lerin uygunluğu doğrumu kontrol edin.