OTO CAM FİLMLERİ

kokplot

Onursal Üye
Tepki
28
izleyin lütfen arkadaşlar. belki evinizin bir camına filan uygularsınız:)

http://www.uzmantv.com/arac-cam-filmi-nasil-uygulanir

- Oto Cam Filmi aracın ısınmasını azaltmak, parlama ve kamaşmaları engellemek aynı zamanda ultraviole ışınlarını keserek döşemenizin solmasını azaltmak için kullanılır.
- Oto Cam filmi Hırsızlık, kapkaç veya kaza sonucu kesilme ve yaralanma gibi riskleri azaltarak aracınızı daha güvenli hale getirir.
- Cam filmleri insan sağlığına zararlı UV ışınlarını % 99 unu keserek sizi ve ailenizi oluşabilecek deri ve kanser hastalıklarına karşı korur.
- Cam filmi uygulamaları Yansımaları azaltır ve görüş konforunu artırır.
- Oto cam filmi bunların yanında otomobilinizin görümününe estetik katar dışarıdan gelen meraklı gözlerden sizi korur.
- Uygulama sadece cam filmi için hazırlanmış tozsuz ortam sağlayan kapalı bölmelerde yapılır.
- Aracınıza en uygun filmi seçebilmek için farklı renk ve ışık geçirgenliği saglayan geniş bir portföy, hemen her otocamcıda yada aksesuracılarda bulunur.
- Filmlerin isteğe göre uygulanan açık, orta ve koyu tonları vardır.
- Kullanılan Filmleri Yapışma tabakası, Poliester tabaka,Titanyum veya paslanmaz çelikten yapılma metalize tabaka,İkinci poliester tabaka ve Çizilmeye dayanıklı tabaka olmak üzere 5 tabakadan oluşur.
- Cam filmlerimizin uygulaması teknik servis elemanları tarafından profosyonel bir şekilde yapılmalıdır.
- Cam filmi uygulamalarımız sökülmeye,kalkmaya,solmaya ve çizilmeye karşı uygulama yaptırılırken garantili olması istnmelidir.
- Cam filmi uygulamalarında kesinlikle aracınızın camları sökülmesine gerek olmadığı gibi kapı panzotları dahi sökülmemekte olup hiç bir şekilde araca zarar verilmemelidir.
- Arka camlar tek parça terch edilebilir.
- Cam filmi uygulama süresi yaklaşık 3 saatdir.

Oto Cam Filminin Özellikleri

1. Kışın sıcak yazın soguk tutar
Aracın iç ısısını dengeler ve korur Kılimaya yardımcı olur % 60 tasarruf saglar.
2. Kazalarda hayat kurtarır
Kazada patlayıp dagılan ve yaralanmalara sebep olan camları bir arada tutar.
3. Hırsızlık ve kapkaçcı engeller
Hırsızlık ve kapkaç olaylarında zaman kaybettirdigi için hırsızları caydırır.
4. Göz ve sürüş saglıgınız için
Güneşli ve karlı yollarda aşırı parlamayı keserek görüşünüzü rahatlatır.
5. Döşemelerinizin yıpranmasını engeller,
Uv ışınları döşemleri soldurur ve çatlatır cam filmi bu zararlı etkileri azaltır.
6. Cildinizi zararlı ışınlardan korur,
Cilt kanserine sebebiyet verebilen ışınların % 99 na yakınını tutar.
7. Bayanlar için rahatsız edici kişilerden uzak tutar

kokplot

Onursal Üye
Tepki
28
http://www.uzmantv.com/yakit-tasarrufu-icin-arac-lastiklerimizde-nelere-dikkat-etmeliyiz

kokplot

Onursal Üye
Tepki
28
filmlere en çok polisler gıcık oluyorç ama ne hikmetse o polisinde ön cam dahil araçları full film kaplı oluyor. onlara cezayı kim kesecek:?

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
yasak olmasının amacı araç içinde suçlu saklanması.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
DeadSilence tarafından yazılan metin:
Valla işlerine gelenlere kesiyorlar cezayı.. Yoksa nice dogancı şahinci cakal görüyorum hepsinin aracları filmli.! Biraz dürüst efendi gördugu kişiye basıyorlar cezayı yurdumun yalak polisleri.!

lütfen devlet güvenlik güçleri hakkındaki görüşlerinizi her memuru zan altında bırakacak ve sitemizi güç durumda bırakacak şeklinde yazmayın.

kokplot

Onursal Üye
Tepki
28
bu işi yapan her hangi görevli olursa olsun, arakadaşlarında aynı fikirde olacağını sanıyorum, öncelikle kuralları uygulayarak gerektiğinde ceza kesecekler , fakat kendileri bu kural dışı davranılı yapmamaları gerekir diye düşünüyorum. çünkü bazen görüyorum bu tip şeyleri. bunu tasvip etmiyorum.

ben arka camın yarısına kadar aynalı film olan cam için yolumdan alı kolunarak o filmleri sökmem için dayatma ile ceza ile, belkide ailenin yanında rencide olma ile karşılaşıyorsam elbette tepkim olacak.

bal tutan parmağını artık yalamasın derim. bu gibi kurallara uymayan memur çok azdır, ama işte insan söylemeden geçemiyor. buradaki vurgulamamız, objektif kurallar herkese aynı ölçüde uygulanır olması isteğidir.*tup*
eğer film işi yasaksa sadece vergi verilmesi gerekiyorsa film yaptırabilmek için ozaman tek dert para dır. sğlığa, mala, cana, millete vatana zararı varsa hiç kimseye vergiyle bile serbest olmamalı.

bu uygulamaya bir açıklık getirilmeli bence tamamen kesinleştirilmeli.

ön cam üstüne uygulamaya ( gölgelik tarzında) artık hiç bir polis ses çıkarmıyor.

ticarilerdede ön ce ön-yan camlara hemen ceza kesilebilir.
arka camlara bazen ses etmiyorlar bazen çıldırmış gibi ceza kesebiliyorlar. bizde ne yapacağımızı şaşırdık.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
türkiyede araçlara ne için film çekiliyor
sağlık içinmi hayır
cam dağılmasın diyemi hayır
sıcak soğuk etkisi azalsın diyemi hayır.
sadece araç daha güzel gözüküyor.
tv lerde otomobil reklamlarına bakın fiat olsun reno olsun vb bütün oto reklamlarında araçlar filmli yada renkli camlı sebebi aracı daha güzel gösteriyor.
bende bugün film çektirsem araç güzel gözüksün diyedir.
bazen denetlemeler artıyor sırf film takibi yapılıyor.
filmli camlar yırtılmaya çizilmeye hatta yakılmaya çalışılarak caydırıcı etki yaratılıyor.bu yapılan doğrumudur tartışılır.
eğer çevirmede filmli cam ile yakalanırsam polisin
beyefendi film kurallara aykırıdır cezası şudur demesi lazım.
cezamı kesecek gönderecek.
avrupa ülkelerinde film durumu nasıl bilmiyorum.
ama çok araçda gördüm içerisi gözükmüyor hatta renkleri mora yakın tonlarda.bu araçlar en az 3-4 ülke ve sınır kapısı geçerek giriş yapıyorlar.problem olsa birinde biri yakalardı diye düşünüyorum.

kokplot

Onursal Üye
Tepki
28
ewet
bu flm işine çözüm arzediyoruz devlet büyüklerimizden. birileri belki bizi duyuyordur. şöförler ve odalar irliklerinin fikirleri alınsın. şoförlerin ve insanların fikirleri alınsın diyeceğim ama külfetli zaman gerektirebilir.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.034
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
evet abi güzel açıklama derdimizi dökmüşsün..

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Tepki
20
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
kokplot tarafından yazılan metin:
filmlere en çok polisler gıcık oluyorç ama ne hikmetse o polisinde ön cam dahil araçları full film kaplı oluyor. onlara cezayı kim kesecek:?

haaa güzeldii :D :D:D
abi bence kıskanıyorlar sadece kendi arabalarının filimli olmasını istiyorlar belkide.......

tt6demircan

Yeni Üye
Tepki
0
araçlarda filmin yasak olmasının sebebiherhangi bir kaza anında camların acıl çıkış kapısı olduğu için.kaza anında []camın dağilmasını engellediği için film yasaktır renklı orjınal cam yasak değildir.

baris3434

Azimli Üye
Tepki
0
yakın bır akrabamın basından cıddı bır kaza gectı,,,aracta arka camlarda fılım vardı,,onlerde yoktu,,ön yan camların patlaması sonucu yuzlerınde cıddı bır sekılde cam kırıklarları sayesınde yaralanmalar oldu arka camlar dagılmadıgı ıcın arkadakı cocuklara herhangı bırsey olmadı,,ben mutlaka arka camları en acık olan fılımden kaplamayı tavsıye edıyorum,sahsı fıkrım

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
Bugün çevirmeye denk geldim... Memur tutturdu film var ceza yazacam...Anlatana kadar akla karayı sectim yaaa...

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
FireExit tarafından yazılan metin:
Bugün çevirmeye denk geldim... Memur tutturdu film var ceza yazacam...Anlatana kadar akla karayı sectim yaaa...

Nası yani orjinal camı film mi zannetti :?

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
iyiymiş:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
FireExit tarafından yazılan metin:

o memur neden camın üzerine bakmadı zaten karartılmış cam olduğu belli