Orjinal Teyp Yardım

schell5

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar mesajı yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim. Benim sorunum şu cd çalar modunda iken arabayı stop edip belirli bir süre sonra yeniden arabaya bindiğimde cd reading diyor fakat takılıyor okumuyor. Cd çıkarma düğmesine basıp çıkartıp Cd yi yeniden taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
O SORUNLU TEYİP BU ARABANIN ÜSTÜNDE GELDİ VALLAHİ :D
ffzmq.jpg

Soru 1 : acaba bu şekilde sıkıntılı olması normal mi ?
Soru 2 : Teyibin herhangi bir ayarı varda ben mi bulamadım ?(2 saate yakın aradım )
soru 3 : Okuyucu göz kirlendi temizlemek mi lazım ? Temizleme Cdleri varmı varsa nereden bulabilirim?
Soru 4 : :D yukarıdakileri okuduysanız zahmetinize ve verdiğiniz cevaplara şimdiden teşekkür ederim Saygılar.........

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
enteresan. abi şimdilik sen aracı stop etmeden önce cd ni çıkar çalıştırdıktan sonra tekrar tak. :)
bu konuda bilgili arkadaşlar sana yardımcı olacaktır.

schell5

Aktif Üye
Şimdilik bende öyle yapıyorum bakalım bir çözüm önerisi olacaktır :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bu şekilde sıkıntı olması normal değil. cd yi açınca kaldığı yerden devam etmesi lazım.garantiniz bitmemişse servise götürün garantiden baktırsınlar.en az 1 hafta sürer çünki teyibi istanbula gönderiyorlar.

schell5

Aktif Üye
2009 da alındı bu araba malesef garantim yok kalmadı :( nasıl etsem bende bilemedim aslında cd okuma lazermi bozuk dedim bozuk olsa hiç çalmaz bende anlam veremedim kısacası :O

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
2009 da alındı bu araba malesef garantim yok kalmadı :( nasıl etsem bende bilemedim aslında cd okuma lazermi bozuk dedim bozuk olsa hiç çalmaz bende anlam veremedim kısacası :O

o zaman normal bir tv ve radyo tamircisine bir gösterebilirsiniz.en azından lazerinde bir sıkıntı olup olmadığını öğrenip ona göre hareket edersiniz.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız